reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
MM ta huśtawka, krórą miałam kosztuje teraz 550 a ja sprzedałam za 350zł.aukcja kończyła mi sie za 3 dni ale codziennie ktoś pisał żebym już zakończyła aukcje a on kupi.Więc tak robiłam,może gdybym czekała do końca miałabym więcej ale tego nie wiadomo.Jendego dnia taka huśtawka sprzedała sie za 400 zł a drugiego za 300zł więc myślę że te 350 nie jest zle.
 
Modro-bardzo dobrze myslisz:tak:Ja juz od jakiegos czasu sprzedaje swoje ciuchy,wszystkie ciazowe mi zeszly,zwykle ciuszki tez.Mam do wystawienia jeszcze 7 rzeczy ale ciagle brak mi czasu na to.A proces ten nazywam "wietrzeniem szaf":-DA w tropical island dobry pomysl (ten kolo Berlina?)-fajna dzungla i sztuczna plaza-bajera:tak:
 
Modro ja byłam 2 razy w tropical island i moje dzieci były zachwycone.Warto pojechać.Ja też ostatnio wziełam sie za wystawianie rzeczy na allegro po dzieciach,zawsze wszystko oddawałam za darmo ale mam dość tego ,bo na ubrania idzie sporo pieniedzy.Ostatnio sweterek +spodenki +bluzeczka , komplet , wylicytowano mi na ponad 150 zł.:-)
 
reklama
ATsonia fajny ten slimak i slonik!!!
Szymon bawi sie zabawkami czy tak jak moj??

Modro napewno cos uda Ci sie sprzedac!!!
Jak ja bym byla w PL to tez pewnie bym ineteresa krecila na Allegro:-p
 
Do góry