reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

MM-super ta Myszka-hihihi!!!

alicjatrzyna- jeśli chodzi o zabawki na allegro zwłaszcza te firmowe-to ludzie leja się o nie!!! ja też jeszcze nic nie wylicytowałam, no porócz tych ostatnich ale mogłam sobie pozwolic bo to laska wystawiła z mojego miasta-więc koszt wysyłki odpadł :tak:
 
reklama
Ah co za wateczek:tak::tak::tak::-):-):-)

magdalenka-buahahaha:-D:-D:-Dja mysle ze m.powiedzial to ironicznie,ale ze jestem zmienna i mi sie odmienia to akurat prawda:-D
MM-ale czadowa ta myszka!Teraz mysle ze bylaby ladniejsza,niz ta kula-pelzak ktora zamowilam.Jeszcze nie przyszla i az sie boje jak Julita zareaguje...
modroklejka-u mnie wozkowa "sraczka" trwala jakies 2-3 tyg:-DTeraz juz jestem "zaspokojona".:eek::-DSilver crossy tez sa fajne,facet w sklepie mocno nas naginal wlasnie na silvery:tak:
ewelcia-niezle zaszalalas z zakupami!
MR-zmartwilas mnie,maz chce na gwiazdke kubek z logo jego ulubionej druzyny hokejowej-philadelphia flyers czy jakos tam,to przesylka wyniesie mnie wielekorotnie wiecej jak sam kubek widze...
Ivaz-super ten kombinezonik!Sliczny kolorek:tak:

Przyszly dzis 2 paczki-jedna z nestle+gerber+ cos tam - taka "po 9 mcu"-poradnik zywieniowy i jaies probki zarelka oraz ramka na foto dziecka.
No i przyszedl tez spiworek-jest dobrze dopasowany kolore, tzn o to jasniejszy czyli dokladnie taki jak aplikacje na tapicerce wozka.Fajnie pasuje-sliczny:tak:A dalam za niego 60 zl,chociazte Eve maja ladniejszy design:tak:
 
Nika fajne, mam takie samo - pomarańczowe, tez kupiłam uzywane w stanie idealnym (małą ryska na nodze) ale za 100zł, tylko że nie z allegro a z esrwisu gumtree, tam jest chyba taniej
 
No to ivaz lepszy interes zrobiłaś:tak:. Ja nawet nie miałam pojęcia, że takie coś jest.
Przed chwilką był listonosz i przyniósł nam telefon z chicco za etykiety z Gerbera:-).
 
reklama
Dziewczyny mieszkajace poza granicami Pl-kupujecie na allegro:eek:?Ja załozyłam sobie konto chyba z 7 lat temu i kupiłam 2 rzeczy ,bo jak zobaczyłam ze za przelew miedzynarodowy mam płacic 12 funtow to mi sie to nie opłaca,jak to rozwiazałyscie?
Ja mam konto w PL i jak kupuje cos z allegro to place z tego Polskiego konta,nigdy jeszcze nie prosilam sprzedawce zeby wyslal mi tutaj.
Czesto ktos ze znajomych lata do PL a ja zamawiam cos tam i podaje sprzedawcy inny adres niz ten ktory mam na allegro!!!

Nika fajne krzeselko.

Sara tak,zaszalalam a mialam juz nic nie kupowac,ale mate sprzedalam za 35e:-).

MM fajna ta myszka;-)
 
Do góry