reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Iwona-buahahaha:-Ddobre z tym panem metka,dzieci sa przekorne.Moja Julita tez lubi centymetr krawiecki:tak:
Ivaz-przerazilas mnie ta kula!A ta cholera tania nie jest,jak julita bedzie sie jej bala to tez sprzedam-co za zabawka!
Modro-julita tez ma duzo grzechotek i gryzakow (wlasnie chce jako caly zestaw na allegro wystawic kolo grudnia) ale zadna nie przejdzie przez palak od wozka-a ta ma szeroka raczke,ta malpka wiec przejdzie (widzialam ja na zywo tylko prawie 1,5 raza drozsza niz na allegro).Co do papugi-ja myslalam ja postawic na parapecie przy lozeczku,bo nie dosc ze jest wielka to jeszcze faktycznie Julita by ja zjadala!
jeszcze nie wiem czy ja kupimy-ale mnie kusi,dam znac jak kupie:-DKsiazki tez gniecie i zjada-taka z nia edukacja jest...:-DNatomiast czy drewniane zabawki czy plastik-nigdy sie nad tym nie zastanawialam.Narazie mam tylko awersje do gumowych-smierdza,oblepiaja sie paprochami i wlosami-a fuuuujjjj!!!!
 
reklama
Co do spiworków to ja własnie chcę polarkowy. Na zimę mamy kombinezony więc w owczej wełnie było by za goroąco. Zimy coraz łagodniejsze, polar nam wystarczy. Co do " przedłużaczy" to ja chętnie sparwdzę jak to działa, zawsze przecież mogę odpiąć i korzystać z którkiej wersji. Zdecydowałam ostatecznie na kolo chaber+bąbelki :tak:

Zabawki, ehhh, też musze cos zakupić,Ada ładnie sie bawi już na siedzaco. Będę wybierać sposród: LITTLE TIKES MUZYCZNY OCEAN 3w1 OGRODEK +Gratis!!! (749792087) - Aukcje internetowe Allegro
CHICCO edukacyjny STOLIK 2 W 1 + KLOCKI + MUZYKA (754161594) - Aukcje internetowe Allegro
LITTLE TIKES 1621 MUZYCZNY OGRODEK ZABAW 5w1 NEW ! (756950231) - Aukcje internetowe Allegro

i pewnie jeszcze ze dwie jakies mniejsze zabawki orócz tego:
PIRAMIDA EDUKACYJNA - SUPER ZABAWA (756021355) - Aukcje internetowe Allegro
FONTANNA Z PIŁECZKAMI HAPPY BALL- WYPRZEDAŻ !!! (755846426) - Aukcje internetowe Allegro

Sara to co Ty kupiłaś na łózeczko to ja też juz miałm to kupić ale wylicytowałam wtedy to akwarium fisher price. Jeździ teraz w samochodzie, przyczepiłam do zagłówka :tak:
 
kurcze,a chciałam Cie ostrzec ale juz nie zdażylam,
gdzies czytałam w necie, na jakimś forum kobieta pisala, że jej dziecko normalnie tą piłeczką sie prawie przydławilo czy coś, bo podobno te fontanny to podróbki fontann playskool i te happyballa maja chyba za mały rozmiar piłeczek. nie wiem czy to prawda, ale gdzieś wyczytałam
nie chce krytykować twoich zakupów , ale po prostu jakoś tak mi sie obiło o uszy
 
gosia, też zauważyłam, bo play kosztuje o 100 zł wiecej, ale jak z każda rzeczą dziecka nie zostawia się samego. Zobaczymy jak przyjdzie.

Śpiworek też już zamówiłam.
 
Eve- my mamy tą zabawkę:
: LITTLE TIKES MUZYCZNY OCEAN 3w1 OGRODEK +Gratis!!! (749792087) - Aukcje internetowe Allegro

jest super-Szymon się nia bardzo chetnie bawi a jej super plus jest taki, ze można się nią bawić na leżąco, na siedząco i stojąco-polecam!!!
 
reklama
Eve - super ten śpiworek, do którego link podałaś 2 str wcześniej, chyba też taki kupię.
Co do drewnianych zabawek to narazie są Lenki ulubionymi. Ma pajacyka, taką jakby bransoletkę z dzwoneczkiem i zawieszkę do wózka- widać troszkę na zdjęciu.
 
Do góry