reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Avanti85 suuuuuuper ten wózeczek, jak go zobaczylam to sobie przypomnialam ze my go tez oglądaliśmy na allegro, w koncu jednak wzielismy wozek ze sklepu X-landera!

ale wiesz, te wozki sa podobne do siebie!!!

bardzo fajny zakup :tak:
 
A my tez juz mamy wozeczek. Wylicytowalam na allegro X-landera XA. Mam nadzieje ze bedziemy zadowoleni. Czy ktoras z Was juz ma taki wozeczek w domu? jakie wrazenia?
 
my wczoraj zakupilismy wozek tzn.Spacerowke rozkladana do konca z takim wkladem.Poszlam z kolezanka ogladac wozki do sklepu i byla Polka i nam doradzila powiedziala ze te wozki im schodza jak swieze buleczki.tak wiec powiedzialm zeby napisala kartke na pudelku ze jest zarezerwowany bo bylo tylko 2 jak pojechalismy potem z mezem zostal ostatni,dla nas:-).
Mamy kolor czerwony z siwym,bo byl rozowy i zielony a stwierdzilam ze z czerwony chyba tez moze byc dla chlopczyka.
Wózki dziecięce CHICCO LITE WAY FUEGO

Noi tez przy okazji kupilismy fotelik samochodowy.
Fotelik BRITAX First Class Si: Sklep Internetowy Baby Fant

Te zakupy mialy byc zrbione po nowym roku ale.....
 
Avanti wozeczek super.
Fajnie macie ze wam ktos cos kupi lub nawet podrzuci uzywanego.
Mnie tez tesciowa sie nie pyta jak sie czuje tylko meza sie pyta,bez sensu,w sumie ja z nia mala gadam od wrzesnia raz przez tel.
 
Kitki!!!

my własnie kupiliśmy XA, bardzo jest fajny :tak:
jak w sklepie porównywaliśmy go do innych wózków....to inne wymiękają.

kupiliśmy zielony :-D
teraz tylko muismy dokupic fotelik to samochodu, bo akurat w sklepie nie było, ale to zaden problem bo juz widzialam na necie
 
reklama
ATsonia - zielony to faworyt mojego faceta. Ja wolałabym chyba czerwony, niebieski tez bardzo mi sie podoba. Ostatnio na allegro są ciekawe aukcje tych wózków, mają dobrą cenę bo ok. 1100zł. tylko że spacerówka jest grafitowa a gondolę można wybrać w każdym kolorze. W sklepie jak pytałam to kosztuje ok 1500 ale są dostępne we wszystkich kolorach. No i nie wiem co zrobić. Z jednej strony 400zł taniej, no ale ten ciemny kolor i do tego dla dziewczynki:baffled:

Co do fotelika to my chyba zdecydujemy sie na maxi-cosi bo podobno dobrze wypada w testach no i można doniego dokupić bazę o której już pisała Modroklejka. My chyba będziemy zmuszeni bo mamy sportowe trzydrzwiowe autko i zapinanie codziennie fotelika pasami będzie strasznie uciążliwe.
No chyba ze zdąrzymy zmienić autko ale to się jeszcze zobaczy
 
Do góry