reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Laila06
JA kupuje takie łóżeczko turystyczne Wózki dziecięce, foteliki samochodowe, łóżeczka dla dzieci, akcesioria dziecięce, sklep internetowy + materac gryczano-kokosowy.
ogladalam je w tym wlasnie sklepie i jak dla mnie bomba zastanawialam sie jeszczez nad takim Wózki dziecięce, foteliki samochodowe, łóżeczka dla dzieci, akcesioria dziecięce, sklep internetowy ale ma gorsze wykonanie(wizualne) a co podoba mi sie w tych dwóch lozeczkach to to ze maja bardzo fajne przewijaki takie "klasyczne", ktore mozna sciagnac
 
leganza bardzo dziękuje super:))) ja jednak musze rozejrzeć się za czymś mniejszym:/ nigdy nie wiadomo na jaki pokój się trafi gdzieś na wyjeździe.. też chce przewijak o dodatkowo jakies kieszenie.. pułki ... pierwszy wyjazd już w okolicy wakacji wiec już zaczynam szukać
 
Ostatnia edycja:
tez tak się zastanawiam nad turystycznym bo jak będziemy wyjeżdzać do jego rodziców zeby mala miala gdzie spac i zeby w wozku nie spała. No nic przyjedzie pogadamy popatrzymy a to juz za 4 dni :)))))))))
 
Laila06
co do tych łożeczek turystycznych to juz lepiej kupic opcje bez przewijaczka bo te co podalas to sa w ogole nie praktyczne dziecko sie zapada i głowka i nózki leza na "belkach"
 
a ja jestem przeciwniczka lozeczka turytstycznego jako opcji na stale...nie mam dobrych doswiadczen z nimi....w domu mam drewniane wg mnie najbezpieczniejsze lozeczka ,,,turystyczne mam u rodzicow ale takie juz dla starszych maluchow....dokupilam jeszczde normalny materac jak do drewnianego zeby wygodnie maly mial.....u mnie takie roziwazanie zdalo egzamin na 5....
z Hubertem...
teraz maluszek tez bedzie spal w drewnianym....


co do przewijakow to jak dla mnie bardzo dobre sa te co zaklada sie na lozeczko drewniane....
takie mam
PRZEWIJAK NA ŁÓŻECZKO/ KOMODĘ PROFILOWANY 4kol (493117207) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry