reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Ja znowu musze wszystkim jubilatom zlozyc grupowe zyczenia - czasu brak na dluzsze siedzenie na BB ;)
W kazdym razie kochani moi - wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ i moc buziakow :) :laugh: :laugh:
 
reklama
Cioteczki bardzo dziekuje w imieniu Karolka za pamiec,
my tez dla wszystkich jubilatow przesylamy wielka buzke ;D
(ostatnio nie mam za wiele czesu, ale mam nadzieje ze w krotce to minie i nadrobie zaleglosci)
Kasiu ucaluj Piotrusia od nas a Ty kobietko 3maj sie !!!
 
to masz dobrz mi kupywanie ciuchow dla emi tylko poprawia nastroj dla siebie tylko mnie doluje jak musze prosic o wiekszy rozmiar ;)
 
Ja też bym chciała zgłosić (trochę póżno, ups) synunia mego Adasia. Urodził się 22 marca, w tym samym szpitalu, w którym urodziła się Osinkowa Agatka-Gagatka.
 
O matko!!!! Oczywiście 22 marca to moje urodziny( taki był też termin porodu) ale Adasio postanowił urodzic się przede mną 16 marca.i
 
brusia pisze:
O matko!!!! Oczywiście 22 marca to moje urodziny( taki był też termin porodu) ale Adasio postanowił urodzic się przede mną 16 marca.i

Brusia, podaj datę i godzinę porodu, datę planowanego terminu, ktory to byl tydzień ciąży i ile ważyło i mierzyło Twoje maleństwo :) Jeśli chcesz na liście umieścić też pierwszą fotkę Adasia - wyślij ją do mnie kasiag@sezam.pl :)
 
reklama
16 marca 2006, godz 20.40. Termin był na 22 marca. Tydzień 40. Syn Adaś, ważył 3870, mierzył 56 cm:). Dziekuję serdecznie i pozdrawiam
Wysyłam też za chwilkę zdjęcie
 
Do góry