reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Mój żon ma problem z obracaniem sie w łóżku z boku na bok i tej nocy dotrzymywaliśmy sobie towarzystwa. Bezsenność w łóżku.:):)Całe szczęście że nie samotne
 
reklama
Witam wszystkie mamusie i ich maluszki!
Święta, święta .......... i po świętach, a ja nawet nie zdążyłam złożyć wszystkim życzeń, więc teraz Was wszystkie ściskam świątecznie i noworocznie! i życzę przede wszystkim kochanych i zdrowych bobasków w marcu :) :)!!!
miałam niesamowite urwanie głowy przed samą wigilią - bo zaprosiliśmy jednak do nas na wczesną wigilię dwie babcie męża, które zostały w Poznaniu same (teściowie jak już pisałam olali wszystkich i wyjechali - a w wigilię przesłali nam jedynie smsa, żebyśmy sobie z piwnicy wzięli prezenty - w piwnicy zawsze zostawiamy sobie dokumenty do podpisu!) a po babciach pojechaliśmy dopiero na wigilię do moich rodziców.

Wczoraj z kolei widzieliśmy małego synka mojego kuzyna - ma 4 miesiące .......... i był taki malutki!!!, nie potrafiliśmy sobie wyobrazić jaki był mały po urodzeniu! - takie niemowlaczki to dopiero kruszynki! mały był świetny - a rozmowa w rodzinie zeszła do poziomu gugugugu ghghghgh i prrrrrrrrrr ;D ;D ;D, przy czym najżwawiej rozmawiał mój kuzyn - dyrektor jednego z dużych banków ;) - dumnie chodził z oplutą koszulą i przechwalał się że jest najlepszy w "odbijaniu" Marcela po jedzeniu ;) mój małżonek z kolei wziął się za wyspiewywanie kolęd - na szczęście po tekście można było dojść do tego jaka to kolęda. dziecko jednak zmienia ludzi :D
 
widzisz koga można było dojść po tekście a ja miałam mix słów każdej koledy po trochu i po trochu melodii niektóre cąłkiem nieznane ;D
 
;D mówiąc o tekście miałam na myśli pierwsze dwie trzy linijki - a potem radosna twórczość :laugh: :laugh:
 
cześć Dziewczyny!
W święta w końcu wzięliśmy się za pracę, wybraliśmy z 3600zdjęć "kilka" do naszej strony ;)
Na http://www.naszewyprawy.rox.pl/ w Galerii - w Wyprawie 2005 są zdjęcia z tegorocznych rowerowych szaleństw, praktycznie od pierwszych zdjęć jestem w ciąży. ;D Zresztą widać to po mojej minie - cały czas mnie mdliło i miałam zły humor ;)
Niedługo będzie relacja, szpic już zrobiłam.
 
reklama
Do góry