reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Kasiula - nie chcę Cię straszyć, ale ceny domów są ogromne i raty również - chyba że wyłożycie co najmniej połowę wartości w gotówce.
moja koleżanka kupiłą mieszkanie i ma tyle raty za mieszkanie, a nie za dom.

Emcia - gratuluję i trzymam mocno kciukaski

a my po zakupach spłukani całkowice, ale za to człek świata łyknął :-D:-D i wie co w trawie piszczy.
 
reklama
Emcia - WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę. A na kiedy wypada Ci termin? Będziemy sobie wzajemnie kibicować (ja mam termin na 3 grudnia)
 
Pytia gratulacje i dla ciebie! :-):tak::tak:
Ja mam termin na 9 stycznia. Ty juz bedziesz miala swoje malenstwo a ja bede wkraczac w te najgorsze kilka tygodni, kiedy jest sie w stanie dusze sprzedac byle tylko dzidzia juz "wylazla":-D:-D:-D:-D
Jak ty sie czujesz?

KingaP, az mi sie nie chce wierzyc, ze ty juz na finishu i za chwilke bedziesz z tulic swoja kruszynke!!!! Trzymam kciuki!:blink:

BOGNA, witaj na swiecie!!!!!!!!! Gratulacje Iwosz!!!:-)

Aqua! Ty juz w 26 tygodniu??? Lo matko!!:szok: Trzymam kciukasy za zdrowie mamuski i maluszka! Oszczedzaj sie!!!!

Asioczek i za ciebie tez! Dwupaki az bedzie mozna sie rozdwajac, dziewczeta!!!:tak: Wyobrazam sobie tylko jak wam jest ciezko:-(

MagdaB - I dla ciebie ogromniaste gratulacje!!!!:tak:

Maga, Usciski i calusy dla Ciebie i Jagusi! Bedzie dobrze, bo jak ma byc!!!

Czy przeoczylam jakis dwupaczek lub rozdwojona mamuske???
Buziaczki dla wszystkich powoli czytam ale tyle tego, ze w zyciu nie nadrobie!!!!
 
U nas powrocil temat sprzedazy tego mieszkania i kupna domu...mamy nawet na oku ( ponownie) fajny domek tylko czy zdazymy popchnac to mieszkanie i wziac kredyt -okolo 80tys oto jest pytanie.
Suszi- a ile macie metrow? Bo my cale 55m, stare budownictwo-i nasz czynsz jest jednym z najwyzszych w tej miescienie-kuzynka meza wynajmuje mieszkanie i placi okolo300zl plus oplaty a my za wlasne tyle kasiory no slow mi brak- kredyt na dom mniej wiecej bedzie wychodzil kolo 500zl na miesiac-tylko pytanie czy damy rade utrzymac dom.
 
Emciaserdeczne gratulacje:-):-)

Felqua gabarytowo mamy podobne mieszkania, bo nasze - po podłodze ma 60 metrów, ale mamy skosy i płacimy za 53 m.
 
EMCIA - również i od nas GRATULACJE!

KINGA - wykończysz nas tym czekaniem

IVKA - udanego wypoczynku!!!

weekend był boski - a dziś dolina w robocie:-(
 
Emcia - jak sie ciesze -gratuluje Wam z całego serca - spokojnej i zdrwej ciazy życze
Kinga - ty to potrafisz j!!!!! estem pod wrazeniem ............. ja tez tak chce wytrzymac do końca -
 
kochane moje, jestem po dlugim weekendzie :-)

kinga: i co tam u was????? :sorry2:

emcia: gratuluje kochana z calego sreca!!!! :-):-):-) i zycze wam wszytskiego dobrego, eee co ja mowie- wszystkiego najlepszego :-) :-)

sylwia
: a za toba to ja sie strasznie wytesknilam :-)

mi sie nie udalo z zalatwic zwolnienia :-( tylko zalecenie- praca siedzaca- bo ciaza nie jest zagrozona, wiec na takie dlugie zwolnienie za wczesnie...
ale maluszek ma cale 7,3 cm ;-)
 
reklama
A no i bym zapomniala!!!

Wszystkiego Naj Naj Naj- Lepszego dla wszystkich Mamus z okazji naszego Swieta!!!! ;-):tak:SZCZESLIWEGO DNIA MATKI!:-):-):-):-):-D:-D:-D
 
Do góry