reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
aqua: ja rowieniez bardzo sie ciesze ze wszytstko jest ok :-)

kinia: siwetne okreslenie "dwupak" ;-)

co do mowienia, to bartek nas starsznie meczy tym gadaniem, a jaka ma wene tworcza!! juz nawet sam zmienia dzieciece wierszyki :tak: np. ostanio nauczylismy go "w pokoiku na stoliku itd." i bylo ok. ale synek dodal od siebie "pyszed kotek, wypil troszke siemtka (czyt.mleczka) itd." oczywiscie zeby nie bylo ze kotek duzo chce pic ;-)
 
Baardzo sie ciesze ze z Aqua ok- bardzo mocno sciskamy i nadal trzymamy kciukasy!!!
A Jas dzisiaj przy obiedzie wypowiedzial swoje 1 polskie zdanie- Mamo prosze daj mi tutu ( pic)- no malo z krzesla nie spadlam!!!
Bo ogolnie Jas mowi zdaniami po angielsku np. I love you ( tak slodko wymawia love jak WAW), Lets go for walk a po polsku tylko pojedyncze slowa tak wiec nadal jestem w szoku ze do mnie przemowil!!!!
 
My także dołączamy do trzymających kciukaski:tak:
a co do mowy to Emi świetnie sobie z tym radzi juz od dluzszego czasu teraz juz powie prawie wszystko co chce troche po swojemu, troche poprzekręca ale ja ją doskonale rozumiem:-)a najbardziej na topie sa wierszyki i piosenki ktore zdola zapamietac np. wlazł kotek na plotek i poszła Ola do przedszkola
 
reklama
Kciuki nadal zaciśnięte...

Piękna pogoda i żal siedzieć w domu przed komp. dlatego chyba taka cisza na BB.

Czy planujecie jakiś wyjazd na majówkę z maluchami? Ja chętnie bym się gdzieś wyrwała z Miłkiem, ale jakoś pomysłu brak.
 
Do góry