reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam kochane forumeczki ;)

brzuszek1_387.jpg


brzuszek2_506.jpg


Wiecie co...może on aż taki duży nie jest (dla mnie jest) ale najważniejsze ,że już go widać...to przecież koniec 3 miesiąca a brzucholek jest widaoczny...
Ten tydzień troszkę mnie męczył...bolał mnie brzuszek ale tylko czasami i był to ból do wytrzymania....wczoraj pojechaliśmy z rodzicami i pieskiem nad wodę było super....kąpać się nie mogę ale Major i mężuś zrobili to za mnie....
Nadal dużo odpoczywam i leniuchuje...jutro znowu wracam do rodziców ale zapewne niedługo znowu się pojawie w domku.




 
reklama
jejku, jak mnie dawno tutaj nie było,wracam po wakacjach i tyle do czytania:)nie wiem od czego zaczac!!:)chyba bede cały dzień przy komputerze siedzieć.
mam nadieje, ze mnie jeszcze pamiętaci, co dziewczynki?
postaram sie jak najszybciej nadrobić wszystkie zaległości, i pisać teraz regularnie:)

pozdrawaim.
 
Witajcie Kochane!!!
Przepraszam za dłuuuugą ciszę - byłam zmęczona i nie miałam siły na komputer. Byłam dziś u lekarza, zrobił mi usg, moja mała Glisdeczka ma 2cm i wygląda na silną i zdrową! (Zreszta jak ma nie być silna i zdrowa, skoro pokonała ze mną na rowerze 2000km po Alpach w tym roku) :) Postaram się w najbliższym czasie Wam Ją pokazać! :)
Lekarz zlecił mi masę badań, założył kartę ciąży - w końcu jestem zadowolona!!!!
Ostatnio nękają mnie bóle głowy, mam strasznie niskie ciśnienie, ale to podobno norma w ciąży, zresztą zawsze miałam niskie.
Pozdrawiam Was gorąco!!!
Osinka
 
No to świetnie, Osinka :) Jak bedziesz miała zdjęcia to wklej do działu z usg, chętnie sobie tego twojego małego sportowca pooglądamy ;D
A za ten rower w Alpach to szczerze podziwiam i chylę czoła...
 
reklama
Do góry