reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam jestem nowa na tym forum. Wcześniej troszkę czytałam inne forum ale nie bardzo spodobała mi się jego oprawa graficzna.
Spodziewam się dzidziusia na początku lutego (ostatnia @ 27.04.2009), chociaż ostatnio na usg wyszło, że dzidziuś jest duży. Termin przełożył się na 15 stycznia :szok:
Czy miała ktoraś z Was aż takie nieścisłości co do terminu - bo to w końcu ponad 2 tygodnie :tak:
Pozdrawiam
 
reklama
Hej Lutóweczki :) narzekacie,że mało osób tu zagląda ale myślę,że to się zmieni, ja osobiście deklaruję zaglądać tu częściej ale dziś to tylko na chwilkę, bo słabo się czuję i musze poleżeć,,,
Miłego wieczorku życzę papa
 
mnie ostatnio rozbawiło jak zobaczyłam body z różnymi napisami..no i ja kupiłam takie:"córunia tatunia","córeczka mamusi" no i"Moja mama jest ładniejsza od Twojej" haha;-):-D
a moja koleżanka dla swojego synka kupiła :"Szef piaskownicy":-)

Oleńka gdzie kupiłaś takie?? bo ja też chcę a na allegro nie ma:-(

Lekarz natomiast powiedzial ze mam podawac dziecku cole i lody (maly nie mial apetytu i nic nie chcial jesc).. w lodach tez sa przeciez produkty mleczne...
zeby sie nie odwodnil i zjadl cokolwiek...
Kogo tu sluchac?

kochana to bardzo możliwe, kiedyś już tu rozmawiałyśmy o coli, mój brat jak miał ok 6 lat to dostawał ją w szpitalu, cola przeciwdziała odwodnieniom oraz dobrze robi na jelitka:tak: niektóre kobiety piją w ciąży bo zapobiega zgadze:tak: jak coś o colę to pytaj, bo ja jestem dyżurną colomaniaczką:tak:;-)

Czy ktos z Was ma juz wozek? Bo w moim sklepie jest obnizka 20% i sie zastanawiam, czy to nie za wczesnie jest:confused:

Monika na pewno nie za wcześnie, jak ja bym trafiła na swój wózek to od razu bym kupowała:tak: niektóre z nas już nawet mają:tak:

Tygrynko????a niewazne....

heh też się zdziwiłam, no ale mogę poświecić jakimiś fotkami chociaż ze ślubu już wklejałam;-):tak:

A miałam cały dzień pisać mgr:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Chyba już nigdy jej nie skończę...

hehe coś o tym wiem:tak: ja miałam planowo oddać w czerwcu, potem w lipcu, potem we wrześniu, a teraz mam czas do końca listopada i napisane 10 stron:-D ale oczywiście zdążę, zwłaszcza, że bezpośrednie zagrożenie ciąży minęło więc mam spokojniejszą głowę...chociaż leń nadal taki sam:eek:

Moje dziecko poza tym szleje (to wyklute oczywiscie) bo tatus w koncu z konferencji wraca i obiecal prezenty, wiec co 2-3 minuty pyta kiedy tatus przyjdzie..mowie Wam wariactwo!:o))

hehe skojarzyło mi się z osiołkiem ze shreka - już??już jesteśmy??już??:-D

to proponuje obczaic cosw sklepie, a potem szukac tego samego w necie, ja tak robie z poważniejszymi zakupami;-)

Ostatnio zrobilam taka liste wlasnie i pojechalam do sklepu i wiesz co:-) te ktore byly na samym koncu owej listy podobaly mi sie najbardziej:-D

dokładnie też tak robię:tak: podobały mi się wizualnie dwa wózki - Taco Jumper i Bartatina, po obejrzeniu w sklepie wybieram bezapelacyjnie Bartatinę - lżejsza i wygodniejsza (ja kupuję tylko pod kątem gondoli)

A ja wlasnie siadlam i zajadam salatke z pomidorkow cherry, ogorka, cebulki, kukurydzy i uwaga - serka feta...:-) Ponoc zabroniony.Ale mialam chetke i wyslalam synka a on niewie jaki ja kupuje i kupil owczy:tak:I pytanko - czy owcze i kozie tez sa zabronione???

hmmm fety nie można?? mi się wydawało że właśnie można a nie można tylko pleśniowych:eek:

Witam jestem nowa na tym forum. Wcześniej troszkę czytałam inne forum ale nie bardzo spodobała mi się jego oprawa graficzna.
Spodziewam się dzidziusia na początku lutego (ostatnia @ 27.04.2009), chociaż ostatnio na usg wyszło, że dzidziuś jest duży. Termin przełożył się na 15 stycznia :szok:
Czy miała ktoraś z Was aż takie nieścisłości co do terminu - bo to w końcu ponad 2 tygodnie :tak:
Pozdrawiam

Witaj Zonda:tak:
są dziewczyny które tak mają, ja sama mam przyśpieszony o tydzień, ale trzymam się pierwszego (bo się mniej więcej orientuję kiedy to mogło być:zawstydzona/y:) a mały pewnie po prostu duży nam rośnie:tak:

czy ja już mówiłam że nic mi się nie chce???
 
możliwe że nie będzie się nam chciało do końca ciąży, bo potem to się będzie musiało chcieć:eek::-D

Ha, za to ja jestem dzielna! Wczoraj i przedwczoraj trochę popisałam i dzisiaj też jeden tekścik skończyłam. Dumna z siebie jestem, ale na forum mam maaaaasę zaległości i chyba sobie daruję nadrabianie. :dry: Ktoś chce trochę mojej pracowitości, to mogę podesłać, zwłaszcza wszystkim przyszłym paniom magister :tak:
An
 
reklama
Ja wiem, że jesteśmy pod obserwacją ;-)
Ale chodzi mi o to, że jeśli większość urzęduje TAM a nie TU, to w momencie "wpuszczenia" nas TAM dalej będziemy TE NOWE :-:)zawstydzona/y::-(
No chyba, że to inaczej działa ;-):-)


łłlooooo żeś wykombinowała....:)

a ja wlasnie sie zapisalam do szkoly rodzenia hmmm ... we srode pierwsze zajecia :szok: a ja sama bede ... :(


o super...ja się nie wybieram, pisz jak tam jeste...albo nie zreobimy dział szkoła rodzenia i bedziesz nam streszczać i nas szkolić multimedialnie





o bedzie fajnie



a tak wogóle to dzieńdoberek....to ja wasz duch ...spoko spoko nie musicie dziekować że się tu zjawiłam....loozik.....



he he he se siedze sie skonczyła brzydula sie ma zacząć jakiś film potem a tak wogóle to muszę jechać na zakupy a nie chce mi sie jak h,,,,,


kto pojedzie ze mną lub za mnie????????????/






 
Do góry