reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Odpowiedz w temacie

ja chodze prywatnie do OLMEDU na zakladowej do pani dr. Anety Krasoń


wizyta kosztuje mnie 60 zl, a jesli ide na usg to place 100 zl, ale teraz usg mam robione przez moja pania doktor w salve na struga botam jest aktualnie najbardziej nowoczesny sprzet (wczorajsze usg z badaniem kardiologicznym i dopplerem 250 zl)


wizyta trwa ok 20 min, wszystko jest jak najbardziej ok, jak pytam po 10 razy o to samo to pani doktor 10 razy odpowiada, rozwiewa wszystkie moje watpliwosci, jak pojawa sie jakas z jej strony to od razu laduje w Matce Polce na oddziale na dokladnych badaniach ( 2 razy bylam, raz odmowilam)


duzym plusem jest to iz pani doktor pracuje w szpitalu gdzie bede rodzic


niestety wszystkie badania musze robic prywatnie (koszta!!) , ale wyniki sa sprawdzane i analizowane na biezaco.


jak na rzaie zdecydowanie moge polecic. bardzo milo i na luzie, bez "nadymania sie":-)


Do góry