reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

Ja przybrałam 17 kilo, i teraz w niecałe 4 miesiące po porodzie mam jeszcze 2 kilo na plusie. Ale i tak jestem zadowolona, bo nie stosuję żadnej diety, karmię piersią więc jem sporo, sportów niestety nie uprawiam, tylko spacery i taszczenie wózka ;)
 
reklama
przytylam 16kg w ciazy, aly urodzil sie 1 lutego, a w kwietniu juz wchodzilam w swoje najwezsze spodnie. pozniej bylo gorzej, bo zaczely byc na mnie za duze.. w efekcie waze jakies 3-4kg mniej, niz przed ciaza, a przytyc teraz nie moge. mimo usilnych staran i kilogramow ciastek  ;D

azik, dzieki serdeczne za informacje, nie pomyslalam, ze faktycznie odstawiajac malucha mozna przytyc! oj, jak to czlowiek sie nie zastanowi..
 
Hej,
Ja w cizy przytyłam 12 kg. 8 straciłam jescze w szpitalu. Teraz waże mniej niz przed ciążą ale jakos tak "nie foremnie" chudne, nogi i tyłek schudły a brzuszek jakoś się opiera :p ale za to mam cudowną córcie :D

 
Ale Wam zazdroszcze - tak malo przytylyscie.... Ja przytyłam ponad 30 kg i zostało jeszcze no 15 lub 14 kg nadwagi... ::) Karmie piersia i to nic nie daje waga stoi jem juz mniej niz w ciazy ale dalej stoi moze to przez te słodycze i nocne krolewskie kolacje - ale napewno z tym niedługo skoncze hehehe




www.martynka1.smyki.pl
 
Ja przytyłam 18 i rok po porodzie byłam 2 kg na minusie :laugh:. Ale powróciłam do swojej wagi jak tylko mały odstawil sie od piersi ( bo miałm tyle szczescia, że maly sam się na to zdecydował). No w 5 lat po + 2 kg, ale to nie wina ciąży ;). Zobaczymy jak tym razem.
 
ja przytyłam około 20 kg po porodzie ledwo miesciłam się w rozmiar 40... teraz mam 36....czyli jeszcze troche musze zrzucić do rozmiaru sprzed ciąży czyli do 34 :)
 
ja w ciazy przytylam 9kg,w chwili obecnej jestem 5-6kg na minusie :laugh:
jednak waga od tygodnia mi stoi,chyba przez te lody ;)
 
reklama
Do góry