reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

a ja sie musze pochwalic.... 70,8 czyli kolejny kg w dol... juz sie 6 z przodu nie moge doczekac.... chyba herbatki slim figura pomagaja :-D
takze zostalo mi 8 kg do zrzucenia do wagi sprzed i 14 do wagi ktora chcialabym osiagnac...;-)
Takze Mary nie jestes sama z problemem zrzucania bo mi dopieor teraz zaczyna ruszac....
Tak tylko ze wy wszystkie powoli ale jednak jakieś mini sukcesy zaliczacie... tylko ja w miejscu stoje.. :zawstydzona/y::-(
 
reklama
Nie martw sie, dotrzymam Ci towarzystwa. Moja waga od 27.01 ani drgnie. Ciagle 69kg. Jak sie obzeralam to chudalam, a jak teraz nic prawie nie jem to stoje :baffled:
 
Mi sie marzy jeszcze 5kg zeby stracic, no ale od dnia powrotu ze szpitala waga ani drgnie....... moze widocznie tak juz zostanie?
 
Tak tylko ze wy wszystkie powoli ale jednak jakieś mini sukcesy zaliczacie... tylko ja w miejscu stoje.. :zawstydzona/y::-(

Mary moze sprobuj tez te herbatki... ja nigdy nie umialam zrzucic kg. a po nich naprawde czuje sie lepiej... hmmmm moze to tylko w mozgu mi siedzi ze niby pije to powinnam chudnac ale wazne ze dziala....:tak:
 
a u mnie zamiast spadac to wedruje w gore, załamac sie mozna :baffled::baffled::baffled:
Mów mi jeszcze... dziś odważyłam się stanąć na wage i.... mam kolejne +3 przez ostatni miesiąc! :szok::szok::szok::szok::szok:
I jak tu sie nie załamać...?
Fakt ze w końcu dostalam @ no ale ile to moze byc 1kg... a gdzi reszta...?
Masakra jakaś...
Jak tu sie nie załamać...?
Gdybym do cholery naprawde jakoś wiecej jadła ale nie wydaje mi się... :-:)-:)-(
Tak więc 182cm i 100 na blacie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Mary moze sprobuj tez te herbatki... ja nigdy nie umialam zrzucic kg. a po nich naprawde czuje sie lepiej... hmmmm moze to tylko w mozgu mi siedzi ze niby pije to powinnam chudnac ale wazne ze dziala....:tak:
Herbatki mam przetestowane i wole z nimi nie zadzierac bo po tych wszystkich Figurach itp a właściwie po ich odstawieniu miałam jeszcze wieksze problemy z metabolizmem i wydalaniem... chodzi o to ze organizm przyzwyczaił sie do "wsparcia" w ich postaci i sam nie chciał działać... Teraz używam raczej sporadycznie...:dry:

A meridi kiedys próbowałam i na mnei nie działa,,,
 
Do góry