reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

reklama
No i cóż moge powiedziec,coraz bardziej sie martwie...
Wiktoria 9,5 mies wzrost 70cm waga 6180.:-(
W przyszłym tyg czeka mała badanie krwii pod względem tarczycy,bo ta jej waga to jedna wielka zagadka.Mam nadzieje,że bedzie wszytsko ok i poprostu taki jej urok,ale mam ogromne obawy, że coś nie tak skoro tak malutko waży.Dodam że przez mies przybrała tylko 180 gr.A ile wasze pociechy przybierają w ciągu mies?

Witaj Aga, też jestem `majową` mamusią... ostatnio nie pisałam na forum ale widząc twojego posta postanowiłam odpowiedzieć...
Wiec moja Hania również bardzo słabo przybiera na wadze teraz ma 9 mies i tydzien i waży 7170g... i to juz jest niezły wynik bo do tej pory przybierała na wadze miesięcznie 100-120g!
Uważam że badania są absolutnie konieczne! Mam nadzieje że Twoja córeczka ma taką urodę że mało przybiera na wadze ale trzeba to strawdzić. Koniecznie zrób posiew z moczu, morgologie plus żelazo aby wykuczyć anemie no i te hormony...
My mamy za sobą wizyty u różnych lekarzy... wykluczono chorobę wiec chyba po prostu moje dzieco tak ma...
Trzymam kciuki za Wasze `tuczenie` ;)
 
Widzę, że zbyt wiele mamuś się tu nie udziela... Cóż, ja mam się czym chwalić więc się pochwalę :-)

Gaba 11 miesięcy: 8070 :-)
 
reklama
a no i ja się przyłanczam:-)
NICOL-11miesięcy i 2dni
waga9200
wzrost jakieś80cm ,teraz może ciut więcej ,bo mierzyłam ją już jakiś czas temu.Teraz to zaczęłam odczuwać ,że Niki zrobiła się dla mnie ciężka jak musze ją nieco dłużej na rękach ponosić,oczywiście jak jest taka potrzeba np-dziś w kościólku jakby broiła:-)
 
Do góry