reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

12 tyg 6000g
A cm nie wiem ile bo u nas nie mierza!!A ubranka caly czas na 62 i sa oki!!Wiktoria az taka dluga nie jest ale jak sie urodzila to miala tylko 52cm!!
 
reklama
U nas 14 tygodni, waga jutro sie okaze ale tydzien temu wazyl 5380 g, ale ubranka 62 zrobily sie krotkie i nosimy 68 ( znaczy ja czterdziesci kilka).

Waga urodzeniowa 3150 g a wzrost 53 cm.

A wczoraj mi sie snilo ze bylam u lekarza na kontroli i okazalo sie ze Jas schudl kilogram i wazy 4400. Oby nie bylo prorocze..
 
Ania.falko ja tak patrzę na Twój suwaczek i widzę, że Twój synek jak się urodził to tłuścioszkiem był ;-) Moja też ponad 4kg, a dokładnie 4400g ale długa - 62 cm.

U nas ciuszki 74 już jakiś czas temu poszły w ruch. Za 1,5 tyg idziemy na szczepienie, więc tak Julkę zważą. Ciekawa jestem ile waży, bo moje ręce i plecy pomału strajkują pod jej ciężarem :-)
 
Witam wszystkie mamy,mój maluszek w dniu porodu ważył 3770kg i mierzył 57 cm. Od porodu minęło już 2 i pół miesiąca na dzień dzisiejszy waży już 5970kg.
 
Ania.falko ja tak patrzę na Twój suwaczek i widzę, że Twój synek jak się urodził to tłuścioszkiem był ;-) Moja też ponad 4kg, a dokładnie 4400g ale długa - 62 cm.

U nas ciuszki 74 już jakiś czas temu poszły w ruch. Za 1,5 tyg idziemy na szczepienie, więc tak Julkę zważą. Ciekawa jestem ile waży, bo moje ręce i plecy pomału strajkują pod jej ciężarem :-)
haha w porownaniu do Julki to Alex okruszkiem sie wydaje
za to teraz nadrabia:-)
 
reklama
Moja Karolcia 12 tygodni 5910, mogłaby troszkę więcej przytyć, bo miała dość dużą wagę urodzeniową 3980. Ale mam nadzięję,że tak jest ok, we wtorek idziemy do lekarza to się spytamy:)
 
Do góry