reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

hehe a no klocuszek:tak:

henrietta ja jestem bardziej niż pewna ze ten paker mały bedzie taki tylko do roku max dwóch;-) ja taka byłam i mój brat ... takie pączusie ze jak się przewracaliśmy to nawet nie zabolało hyhy:-D:-D:-D a teraz kośc kością pogania.... i tak jakiś cud się stał ze jak przestałam karmic przytyłam 2,5 kg mam teraz 47,5:szok: jak dla mnie szok. Bo przez całe liceum i studia ważyłam tylko max 44 w porywach 45;-)
 
reklama
ale wiecie co wam powiem odnośnie wagi...? że 8kilogramów nie równe 8kilogramom... syn mojej koleżanki miał 6 miesiecy i ważył 8,5 kg.. i jak zobaczylismy ją z M na spacerze (Hania miała wtedy jakiś tydzień) to po powrocie do domu M to skomentował, że nigdy w życiu nie widział takiego gigantycznego dziecka, że aż nieludzko to wyglądało.. głowa jak u dorosłego i w ogóle taki dziwny.. po części sie z nim zgodziłam... a z kolei Filip, Alex czy syn mojej innej koleżanki (ten to już chyba z 10kg waży a ma 4 msc) wyglądają normalnie.. ładnie.. i nie widze tych 8 kg.. bo tampten to był napompowany.. dosłownie... taka mała różowa świnka.. a wasze bobsaki są słodziuchne :-) takie pulchniutkie fałdeczkowate mopsiki... jakbym sie do takiego dorwała to bym zacałowała!!! Mam nadzieję, że synek od szwagierki (który ma 5 dni ;-) też będzie takim klopsikiem, bo mam ogromną potrzebe wycałowania jakichś fałdeczek i to natychmiast :-)

a a w drugą stronę.. Hania 5kg (no chyba juz ma te 5...) i 60cm a wygląda na pół roczku.. przynajmniej na zdjęciach bo w realu to nadal nie bardzo jest jak ją złapać
 
henrietta
Alex byl chyba wiekszy od Filipka jak sie urodzil, wazyl 4 480 i mial 59 cm... wiec to 7,5 to nie jest az tak znowu duzo, a i tak opierdziel zawsze dostaje jak na szczepienie ide ze dziecko chce utuczyc -_-... to co, mam mu jesc nie dac jej zdaniem?:eek: je tak jak powinien to nie wiem o co jej chodzi :eek::-)
syla24
z glowka juz prawie ok, czasem jeszcze troszke na lewa strone mu ucieka, zwlaszcza jak na brzuszku lezy, ale juz jest coraz lepiej :-)dzisiaj bylismy znow u neurologa i mowila zeby profilaktycznie nosic go jeszcze na prawej rece z miesiac :-) a nastepna wizyta kontrolna jak skonczy 6 miesiecy
eli
ooj u Alexa to jest tych faldek do calowania :-D:-)

a swoja droga to ja jak bylam mala to tez bylam niezly klocek :-D a przed ciaza 54 kg to bylo max (przy wzroscie 177)... jak sie wazylam miesiac po ciazy wazylam 61 kg, ale czuje po sobie ze jest juz mniej niz ostatnio :-)
 
po dzisiejszej wizycie 7 kg i 63 cm. Dostałam ostry opierdziel, że tuczę Alusię i mam jej tak nie karmić. A ona też tylko na cycu. Powietrzem ma żyć.
 
Fredka- nie przejmuj się tym, co mówi lekarz:-D. Najważniejsze, że dziecko szczęśliwe i najedzone.:tak:
Mojego Borysa jak zobaczyła pediatra to tylko zaśmiała się i powiedziała, że pulpecik z niego;-):-D. Jak nasze pociechy zaczną więcej ruszać się, to te kiloski zgubią....:-D
 
reklama
Do góry