reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Bo się nie wpisywałam na testowanie w tym miesiącu, nie planowaliśmy jeszcze 😂😂 mialqm teraz HSG robic 🙈 pojechaliśmy na wakacje i wygląda na to ze przywieźliśmy sobie włoską Mozarelle 😂😂
W czwartek wyszedł mi już cień w 23dc, w sobotę beta 32 a wczoraj beta 84 🤷🏽‍♀️
Gratulacje, trzymałam za Ciebie kciuki żeby Ci się szybko udało po tych strasznych przeżyciach. Niech mozarellka się rozwija 😁💜 masz zdjęcie tego cienia? Chętnie popatrzymy na kreseczki 😊 ile to było dpo?
 
Gratulacje, trzymałam za Ciebie kciuki żeby Ci się szybko udało po tych strasznych przeżyciach. Niech mozarellka się rozwija 😁💜 masz zdjęcie tego cienia? Chętnie popatrzymy na kreseczki 😊 ile to było dpo?
Dziękuję! 🥰
W piątek było 8 lub 9dpo, nie robiłam testów ani nie mierzyłam temperatury bo byliśmy na wakacjach. I w piątek wyglądało to tak:
20220819_153253.jpg

Na drugi dzień beta 32.

Dzisiaj jest jakieś 13-14 dpo I już jest tak:
20220824_135612.jpg
 
Kobitki co myślicie o testach testeo z allegro? Używałam testów owulacyjnych, nie wiem czy mogę im ufać .. we wrześniu wracam do lekarza na monitoringi 🍀 i czy miała któraś z was testy ciążowe z testeo? Są wiarygodne według Was?
Jeśli chodzi o testeo, to mi ciążowe nigdy nie pokazały jeszcze fałszywej kreski.
Natomiast owulacyjnych używam co miesiąc i pik pokazują. W tym miesiącu kupiłam jeszcze owulaki z domowego laboratorium i jak zaczęły ciemnieć testeo, to robiłam też tamte. I pokrywają się.
Myślałam, że wczoraj miałam pik, ale dzisiaj to jest PIK konkretny. 😳
 

Załączniki

  • IMG_20220824_135836.jpg
    IMG_20220824_135836.jpg
    226,9 KB · Wyświetleń: 75
Chciałam zapytać czy aktywność jajnikow w fazie lutealnej jest normalna?🙂 Mam takie lekkie ciągnięcia i niekiedy ukłucia, i tak już któryś cykl. Zauważyłyscie też takie coś u siebie?🙂
Pcos nie mam.
 
reklama
acc optima, to jest ogólnie lek na kaszel, ale te wszystkie leki na kaszel działają na zasadzie rozrzedzania wydzielin - nie tylko w płucach. Więc poleca się to np na lepszy śluz czy właśnie podwyższoną lepkość nasienia
kolejne co muszę dopisać to mojej listu supli na wrzesień 😀 dziękówa 😘
 
Do góry