reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Ja zrobiłam test, widzę cień, gołym okiem i to przy świetle po 4 rano, ale nie jestem w stanie go uchwycić na zdjęciu przy tym świetle. Nie robię sobie nadziei. Postaram się dziś kupić jeszcze jeden test i jutro powtórzyć. Bo w cienie to średnio chce mi się wierzyć 🤷‍♀️. Powodzenia dziewczyny ❤️
Koniecznie powtórz 🤞🤞
 
Tak to teraz wygląda
 

Załączniki

  • IMG_20220813_065633_edit_335607211611810.jpg
    IMG_20220813_065633_edit_335607211611810.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 186
Dziewczyny robiłam test z testeo, pokazała się po raz pierwszy w mojej historii druga kreska a raczej lekki duch drugiej kreski. Na żywo nie jest szara, na zdjęciu jej nie widać albo ja nie umiem w zdjęcia 🙈
Jadę niedługo na betę. Nie cieszę się póki co bo wiadomo testy też mogą się mylić. Sikac na drugi nie będę bo już na pewno nic nie będzie widać jak wypiłam kawę 😅
Mąż twierdzi, że chyba jest druga ale jakaś słaba. No ale coś niby widzi

27 dc, chyba 10-11 dpo
 
reklama
Kiepska jakość, na zdjeciu wyglada na szarą, jesli na zywo poblyskuje na różowo, koniecznie powtórz.
Dziś niestety wszędzie kiepskie światło, u mnie deszczowo i szarówka 🤦‍♀️😂 powtórzę jutro, jak najbardziej. Jelitowka też niestety do końca nie odpuściła, kolejny dzień zaczęty o 4, nie ma lekko 🤣.
 
Do góry