reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Oj tak, 😂 na widok mojego segregatora z wynikami (prywatna opieka medyczna robi „cuda” w porównaniu do NFZ) powiedziała tylko, że jedyne co może dać to skierowanie na cito
Chociaż tyle. Ten nieszczęsny nfz🤷‍♀️.
Ja też głównie wszystkie wizyty, badania z pakietu robię, aczkolwiek jak mam trochę więcej czasu i jestem na wsi mojej to korzystam czasami z nfzu skoro i tak składki płacę😂.
 
reklama
Chociaż tyle. Ten nieszczęsny nfz🤷‍♀️.
Ja też głównie wszystkie wizyty, badania z pakietu robię, aczkolwiek jak mam trochę więcej czasu i jestem na wsi mojej to korzystam czasami z nfzu skoro i tak składki płacę😂.
Po to niby płacimy składki na NFZ.
W naszej sytuacji z hcv bez NFZ to ciężko będzie (koszt leków Ok. 30 tys./os.)
 
Serio dlaczego kazda z was widzi tylko same negatywy w życiu. Dlatego skończyłam udzielac się na forum bo to wysysanie po prostu energii. Zamiast docenić cokolwiek w życiu chociaż to że się je ma. Ma ciepły dom, ciepły obiad a nie nocuje pod mostem to szukanie na prawde negatywów we wszystkim. Może pora zacząć doceniac to że się np dziś wstało, że obok lezy kochający mąz, że za oknem pada deszcz słońce a nie ze jestem chora, jest błoto, mam brzydko ułożone włosy.
Po czym wnioskujesz, że KAŻDA Z NAS widzi same negatywy w życiu? Myślę, że gdybym widziała same negatywy to już by mnie nie było na tym świecie mając świadomość, że straciłam 8 ciąż, mam mało czasu na zajście w kolejną którą donoszę pomimo, że nie mam nawet 25 lat, mam wiele problemów zdrowotnych, brak funduszy na in-vitro i na poprawienie komfortu życia w postaci prywatnych operacji.
Ale co Ty możesz o tym wiedzieć mając już zdrowe dziecko i problemy które może rozwiązać jedna laparoskopia.
 
Coś dla naszych kociar😂😂.
Ps. Tak mnie widzi teściowa 😂😂😂
Zobacz załącznik 1455714
312229564_480597290685665_6665835857659122229_n.jpg

Moje dziecko :D
 
reklama
Do góry