reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
Mówi się, że wzrost nawet o 0,2 jest wystarczający - ale ja już wiem, że nic nie wiem. Moja temperatura w tym miesiącu to totalne kombo, a naprawdę mierzę ją bardzo solidnie

Zobacz załącznik 1427012
Ale u Ciebie ładnie skoczyło. :) :) I ile serduszek :) jak patrzę na swój wykres to u mnie bida :)
U mnie też zawsze było wyraźnie widać dwie fazy, a taraz jakoś tak płasko :/
 
Dziewczyny u mnie test biały także czekam spokojnie na @ (sroda) ewentualnie jeśli nie przyjedzie to powtórzę test w czwartek, bo zaczynam krótki urlop i chce go wykorzystać w pełni i ze spokojna głowa ❤️ Trzymam kciuki, zeby w tym ostatnim tygodniu lipca posypały się kreseczki 🥰
 
Dobrze patrzę, że 2 dni przed też były?:) Jak tak, to też dadzą radę :)

Nie. Były w niedzielę rano. A owulacja była we środę, ale nie wiadomo czy bardziej rano czy wieczorem więc jakieś 3-4 dni wcześniej. Także za długa przerwa. Wczoraj (11dpo) popołudniu test bialusieńki - i jasne, że może tak być bo poprzednio też tak miałam 06.12.2021r. test z porannego moczu totalna biel, a 07.12 już cień, cienia - ale mam wewnętrzne poczucie, że się nie udało. Zrobię test we środę i/lub w piątek jeżeli @ nie przyjdzie bo tak jak @Kylyyy1408 jedziemy na urlop i chcę mieć czarno na białym, że mogę pić alkohol
 
reklama
Do góry