reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

reklama
Pytanie kiedy się pojawiła? Bo mi jak clearblue poleży to się ta krecha pojawia zawsze
Od razu, wszystkie inne jak robiłam były białe białe a ten z takim cieniem, jutro zrobię rano, bimbałki bolą strasznie mocno i kłuje mnie podbrzusze po prawej stronie, dziś powinna przyjść @, dziś mój 28 dc, owulacja była niby w 16dc ale możliwe że się przesunęła, i ten incydent w sobotę z zawrotami głowy i trafieniem do szpitala chociaż tam z moczu wyszło że test negatywny, z krwi bety mi nie robili, aby z moczu bo jak pytali czy możliwe że jestem w ciąży to powiedziałam że tak i kazali na siusiać, zobaczymy jutro
 
Ja się żegnam z kreskami mam nadzieję na długo 😝 Wizyta jeszcze przede mną, ale jak to pisalam #afirmacja !
Życzę Wam wszystkim szybkich upragnionych 2 kresek i przełączenia się na mamusie. Zarażam ciążą i będę stalkować w oczekiwaniu na Wasze 🤰
🤞🤞🤞
Ić już stond na mamusie 😁
Dawaj koniecznie znać co u Ciebie 😘
 
Od razu, wszystkie inne jak robiłam były białe białe a ten z takim cieniem, jutro zrobię rano, bimbałki bolą strasznie mocno i kłuje mnie podbrzusze po prawej stronie, dziś powinna przyjść @, dziś mój 28 dc, owulacja była niby w 16dc ale możliwe że się przesunęła, i ten incydent w sobotę z zawrotami głowy i trafieniem do szpitala chociaż tam z moczu wyszło że test negatywny, z krwi bety mi nie robili, aby z moczu bo jak pytali czy możliwe że jestem w ciąży to powiedziałam że tak i kazali na siusiać, zobaczymy jutro
trzymam kciuki
 
Od razu, wszystkie inne jak robiłam były białe białe a ten z takim cieniem, jutro zrobię rano, bimbałki bolą strasznie mocno i kłuje mnie podbrzusze po prawej stronie, dziś powinna przyjść @, dziś mój 28 dc, owulacja była niby w 16dc ale możliwe że się przesunęła, i ten incydent w sobotę z zawrotami głowy i trafieniem do szpitala chociaż tam z moczu wyszło że test negatywny, z krwi bety mi nie robili, aby z moczu bo jak pytali czy możliwe że jestem w ciąży to powiedziałam że tak i kazali na siusiać, zobaczymy jutro
Ja miałam straszne zawroty głowy jakoś kilka dni @ jak byłam z najmłodszym synem w ciąży także tego....🙂 Trzymam kciukasy żeby na jutrzejszym teście też wyszły dwie kreski 🙂
 
reklama
A ja właśnie odwrotnie. Standardowo zjadłam dzisiaj dwa posiłki. Chociaż dostałam już opieprz, że przy takiej insulinie powinnam jeść częściej. Ale jakoś nie mogę.
hmmm a czemu częściej? Mnie się wydaje, że właśnie rzadko jest dobrze, najważniejsze żeby nie podjadać między posiłkami i nie pic nic co by mogło spowodować wyrzut insuliny jak np kawa z mlekiem
 
Do góry