reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Kochane mam bete, ale nie mam jeszcze progesteronu. Ogólnie to ja na dziś umówiłam wizytę w nocy bo dostałam bólu brzucha i przestraszyłam się o torbiele (nie było monitoringu po zastrzyku) i nic nie było widać lekarz powiedziała ze dobrze ze zrobiłam bete ale były dwa ciałka żółte :o
Piękna beta! Plan zadziałał ;) trzymam kciuki za przyrosty🤞🏼🤞🏼
 
reklama
Hej dziewczyny zrobiłam betę we wtorek i dzisiaj także ja już idę na lutowe mamuśki ale dalej będę tu zaglądać 🥰
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-06-20-15-30-20-034_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-20-15-30-20-034_com.android.chrome.jpg
    207,3 KB · Wyświetleń: 128
@K448 @Crazylalafresh @inka855 gratulacje dziewczyny ☺️

Mam nadzieję, że dla pozostałych z Was będzie to równie udany miesiąc🤞.
Ja okres powinnam dostać około 26.06 i zachęcona tą ilością wysypu pozytywów na wątku postanowiłam dziś zrobić test. Oczywiście biel aż bije po oczach…wiem niby jeszcze jest czas, ale jakoś nie czuję żeby coś z tego było. Tak więc jak tylko przyjdzie co ma przyjść to pierwszy raz od kilku miesięcy wjedzie cydr.
 
A tak w trochę innym temacie - poza genetycznymi predyspozycjami, szczęściem, antykoncepcja wcześniej itp. to czy można próbować sobie jakkolwiek pomóc, żeby były bliźniaki? Można mieć na to jakikolwiek, chociaż minimalny, wpływ? Mówię o naturalnych staraniach, bez stymulacji.
 
@K448 @Crazylalafresh @inka855 gratulacje dziewczyny ☺️

Mam nadzieję, że dla pozostałych z Was będzie to równie udany miesiąc🤞.
Ja okres powinnam dostać około 26.06 i zachęcona tą ilością wysypu pozytywów na wątku postanowiłam dziś zrobić test. Oczywiście biel aż bije po oczach…wiem niby jeszcze jest czas, ale jakoś nie czuję żeby coś z tego było. Tak więc jak tylko przyjdzie co ma przyjść to pierwszy raz od kilku miesięcy wjedzie cydr.
Trzymam kciuki, żeby jednak te 6 dni zrobiło wielką różnicę i pojawiły się 2 kreski ☺️
 
reklama
@K448 @Crazylalafresh @inka855 gratulacje dziewczyny ☺️

Mam nadzieję, że dla pozostałych z Was będzie to równie udany miesiąc🤞.
Ja okres powinnam dostać około 26.06 i zachęcona tą ilością wysypu pozytywów na wątku postanowiłam dziś zrobić test. Oczywiście biel aż bije po oczach…wiem niby jeszcze jest czas, ale jakoś nie czuję żeby coś z tego było. Tak więc jak tylko przyjdzie co ma przyjść to pierwszy raz od kilku miesięcy wjedzie cydr.
Dziękuje :)
Jeszcze jest pare dni!
 
Do góry