reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Immunofenotyp powinno robić się po owulacji więc II faza cyklu. Cytokiny obojętne, ale że wyniki się porównuje to powinny być robione razem. Spotkałam się z określeniem, że same cytokiny są do wyrzucenia, bo mówią nam tylko tyle, że w organizmie jest stan zapalny. Ale czy jest to tarczyca, ząb, gojąca się rana, przebyte zapalenie czy komórki NK w macicy to nie wiemy.
Minęły 3 miesiączki u Ciebie od poronienia?
a immunofenotyp to jest to samo co IMK ? czy trzeba byc na czczo do badania?
to jest chyba genetyka tak?
Pytam, bo jesli tak, to w piatek po powrocie z wakacji odrazu musiałbym dymac do Łodzi,
zdecydowaliśmy ze robimy to wszystko co zalecil Malinowski
 
Koniec miesiąca, czas pożegnania 🥹
Badałam długo przyrosty ostatni ponad 30tys wierzę że będzie dobrze.
Dziękuję za Wasze towarzystwo 💖, wsparcie i dobre rady 🫶. Na koniec chciałabym napisać małe świadectwo o tym jak potężna jest Nowenna Pompejańska 🩷 jeżeli są tutaj wierzące kobietki to bardzo polecam spróbować 😇.
Żegnajcie koleżanki 🖐, życzę każdej tych wymarzonych kresek i spokojnej ciąży 😘.
 
Koniec miesiąca, czas pożegnania 🥹
Badałam długo przyrosty ostatni ponad 30tys wierzę że będzie dobrze.
Dziękuję za Wasze towarzystwo 💖, wsparcie i dobre rady 🫶. Na koniec chciałabym napisać małe świadectwo o tym jak potężna jest Nowenna Pompejańska 🩷 jeżeli są tutaj wierzące kobietki to bardzo polecam spróbować 😇.
Żegnajcie koleżanki 🖐, życzę każdej tych wymarzonych kresek i spokojnej ciąży 😘.
Powodzenia i wszystkiego dobrego!
A Nowennę też polecala mi przyjaciolka, no serio mówi, że to o co prosiła zdarzyło się.
Ja jeszcze nie doszłam do tego etapu.
Trzymaj sie zdrowo ;-)
 
a immunofenotyp to jest to samo co IMK ? czy trzeba byc na czczo do badania?
to jest chyba genetyka tak?
Pytam, bo jesli tak, to w piatek po powrocie z wakacji odrazu musiałbym dymac do Łodzi,
zdecydowaliśmy ze robimy to wszystko co zalecil Malinowski
Moim zdaniem to to samo. Badanie jest immunologiczne, nie genetyczne. Immunologiczno genetyczne to np KIRy.
A google mówi, że nie trzeba być naczczo, można być po lekkim węglowodanowym posiłku. Ale najlepiej to zadzwonić do laboratorium i dopytać, będą wiedzieć najlepiej :)
Z ciekawości, ile was wyjdą te badania które zlecił?
 
Moim zdaniem to to samo. Badanie jest immunologiczne, nie genetyczne. Immunologiczno genetyczne to np KIRy.
A google mówi, że nie trzeba być naczczo, można być po lekkim węglowodanowym posiłku. Ale najlepiej to zadzwonić do laboratorium i dopytać, będą wiedzieć najlepiej :)
Z ciekawości, ile was wyjdą te badania które zlecił?
W sumie to 5.5 k PLN;(
 
reklama
Do góry