reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Ja miałam kilka testów ważnych do końca czerwca, z poprzednich zakupów “na zapas”. Więc od wczoraj testuję. Wiadomo, że biel po oczach razi. Dzisiaj dopiero 8dpo, ale testy się nie przeterminują chociaż 🫣
Ja mam jeden do lipca i zrobie go w czwartek 10dpo. Chociaż wiem jaki będzie wynik, ale co ma sie test terminować
 
reklama
Dziewczyny dziękuję Wam za ten wątek❤️

Właśnie dziś powtórzyłam betę i okruszek rośnie 🫶

Mam nadzieję, że nie będę musiała już tu wracać. Trzymajcie za nas kciuki, proszę ❤️

Zawsze możecie się do mnie odezwać na priv! Oczywiście ściskam Was mocno i kibicuję każdej z Was ❤️
Gratuluję i bardzo, bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki. Niech wreszcie będzie pięknie i spokojnie ❤️
 
Ja miałam kilka testów ważnych do końca czerwca, z poprzednich zakupów “na zapas”. Więc od wczoraj testuję. Wiadomo, że biel po oczach razi. Dzisiaj dopiero 8dpo, ale testy się nie przeterminują chociaż 🫣
to idziemy łeb w łeb, ja też 8 dpo :p u mnie z kolei kreseczka coraz jaśniejsza każdego dnia, dziś już była ledwo widzialna, ale jakbym była bez zastrzyku to bym się podjarała. Ale tez coś czuje, ze u mnie w tym cyklu przyjdzie okres.
 
to idziemy łeb w łeb, ja też 8 dpo :p u mnie z kolei kreseczka coraz jaśniejsza każdego dnia, dziś już była ledwo widzialna, ale jakbym była bez zastrzyku to bym się podjarała. Ale tez coś czuje, ze u mnie w tym cyklu przyjdzie okres.
Jak jest z tym zastrzykiem? - kreski blednieją do zera a później jak jest ciąża to się na nowo pojawią?
 
Jak jest z tym zastrzykiem? - kreski blednieją do zera a później jak jest ciąża to się na nowo pojawią?
to chyba różnie jest, bo różnie ludziom bledną. U @K448 chyba było tak w tym cyklu, ze bladła bladła i nagle zaczęła ciemnieć, a zupełnej bieli nie osiągnęła. Wszystko zależy od tego jak długo zastrzyk się utrzyma i kiedy dojdzie do implantacji.
 
w ktoryms z poprzednich postów - zgubiłam ktos mnie wywoływał jesli chodzi o Malinowskiego - młodego.
Tak byłam u niego w Łodzi, zapisałam sie przez znanego lekarza.
Zlecił mi kupe badan, ale tam u nich w Laboratorium ( Gynmed)
Badania dla Panów są robione tylko w piątki.
A sam lekarz dośc sympatyczny, tylko taki młody, nie wiem ile ma lat ale dalabym mu max 30
 
reklama
@penguinlicious dzieki za prowadzenie wątku! 😊😊
A ja nie zatestuje, bo pojechałam na urlop i gdzieś mam testowanie. Faktem dziś mnie plecki bolały jak na okres, chociaż brzuch dziwnie, bo zamiast macicy bolał mnie raz jeden raz drugi jajnik, ale raczej na okres. 🤷
Choc gdyby się okazało, że wiozłam bez sensu tonę tamponów, to bym się nie obraziła. 🙃
 
Do góry