reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
On akurat przyjmuje w Łodzi 😉 Zdaje się, że @Leanne się do niego umówiła…? Z terminami nie ma tak źle, ale nie widzę opcji online. A nie wiem czy mi się uda wyrwać do Łodzi, skoro zaczynam zaraz nową pracę 🙄 I tak już będę musiała prosić o wolne na drożność w lipcu, chociaż tutaj to chyba L4 załatwia sprawę…?

A tak faktycznie w Łodzi, ale można się umówić na wizytę online ☺️
A drożność masz w szpitalu? Ja miałam prywatnie w gabinecie i bez problemu umówiłam się na termin wręcz pod wieczór i obyło się bez brania wolnego:)
 
to faktycznie ruch słaby :( a ile się staracie?
no tak, ja nie twierdzę że wyniki są dobre, bo wg mnie są kiepskie i po takim czasie staran (po 9 miesiącach ciąża poroniona, a teraz staramy się od sierpnia 2023) jednak muszą być powodem tych niepowodzeń, no ale właśnie w klinice stwierdzili że za dobre i żeby jeszcze w ivf się nie pchać XD
 
Właśnie sama miałam zamiar o to zapytać 😉 Miałam nadzieję, że nasze wyniki pojawią się w tym tygodniu (w niedzielę minął równy miesiąc), ale jak na razie nie ma. W każdym razie zaczęłam szukać właśnie jakichś immunologów, gdyby jednak konsultacja okazała się konieczna 🙄

On akurat przyjmuje w Łodzi 😉 Zdaje się, że @Leanne się do niego umówiła…? Z terminami nie ma tak źle, ale nie widzę opcji online. A nie wiem czy mi się uda wyrwać do Łodzi, skoro zaczynam zaraz nową pracę 🙄 I tak już będę musiała prosić o wolne na drożność w lipcu, chociaż tutaj to chyba L4 załatwia sprawę…?

Czytałam właśnie o nim opinie 😅 Ale strasznie droga ta wizyta u niego 😣
W razie czego to i do Łodzi wycieczkę sobie zrobię.
A tak z ciekawości ile wizyta kosztuje u tego Litmanowicza?
 
reklama
A to pewnie bez problemu :) a histero w którym szpitalu robiłaś? Długo czekałaś na termin? Wyszłaś tego samego dnia? Ja pewnie będę robić w niedługim czasie i tak rozważam różne opcje, również potencjalnej turystyki prokreacyjnej xD
W Bródnowskim :) Wyszłam tego samego dnia - ok. 7 rano przyjęcie na oddział, a po 14 byłam już w domu. Zabieg w znieczuleniu ogólnym.
Co do tego ile czekałam - już totalnie nie pamiętam 🫣 U mnie to się strasznie długo ciągnęło jakoś, głównie przez Covid. Ale z tego, co pamiętam, mówili że średnio 3 miesiące.
 
Do góry