reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

właśnie różnie oni mówią z tym nasieniem. A tak naprawdę to jest loteria, bo i z gorszego nasienia niż nasze widziałam dużo ciąż na forum. A nam z takim nie pyka no i co zrobisz.
No loteria to dobre słowo. Ciekawe jakie by wyszły wyniki u patoli chlejącej codziennie i robiącej dzieciaki na lewo i prawo 🫣
Dobrze, że robicie te badania w Katowicach, może tam coś wyjdzie i będzie jakiś punkt zaczepienia przed ivf :)
 
reklama
No loteria to dobre słowo. Ciekawe jakie by wyszły wyniki u patoli chlejącej codziennie i robiącej dzieciaki na lewo i prawo 🫣
Dobrze, że robicie te badania w Katowicach, może tam coś wyjdzie i będzie jakiś punkt zaczepienia przed ivf :)
no dobrze, tylko jak myślę, że jeszcze mam się tułać po immunologach to mi słabo 😅
 
Dziewczyny które były w Katowicach na badaniach, czy Wasi faceci też musieli mieć skierowanie do urologa wystawione przed tymi badaniami? I mieli teleporade z lekarzem z Katowic przed wizytą?
Przed chwilką dzwoniła do nas babeczka z takimi informacjami i w sumie się zdziwiłam i zastanawiam czy wszystko ok i czy nas nie odeślą czasem z kwitkiem, albo może na złe badania się zapisaliśmy :D
 
jejku mam tak samo. Już mi się odechciewa na samą myśl, że mam w ogóle szukać immunologa.
Polecacie może jakiegoś immuno w Warszawie?
Ja byłam u Litmanowicza, ale nie wiem czy mogę polecić, bo w sumie dał mi listę badań, ale ich nie zrobiłam xD
No ale powiedział, ze moja beta 8 to nie była ciąża, bo ciąża zaczyna się od 50.
I skomentował "gdyby ciąża zaczynała się od 5 to wie Pani, jaki licznik poronień by miały niektóre kobiety?"
No wiem, i chyba o to chodzi, że jak było to zapłodnienie, żeby to liczyć, tak?
 
jejku mam tak samo. Już mi się odechciewa na samą myśl, że mam w ogóle szukać immunologa.
Polecacie może jakiegoś immuno w Warszawie?
Właśnie sama miałam zamiar o to zapytać 😉 Miałam nadzieję, że nasze wyniki pojawią się w tym tygodniu (w niedzielę minął równy miesiąc), ale jak na razie nie ma. W każdym razie zaczęłam szukać właśnie jakichś immunologów, gdyby jednak konsultacja okazała się konieczna 🙄
fckathy polecała Jakuba Malinowskiego, syna tego znanego na całą Polskę Malinowskiego ;)
On akurat przyjmuje w Łodzi 😉 Zdaje się, że @Leanne się do niego umówiła…? Z terminami nie ma tak źle, ale nie widzę opcji online. A nie wiem czy mi się uda wyrwać do Łodzi, skoro zaczynam zaraz nową pracę 🙄 I tak już będę musiała prosić o wolne na drożność w lipcu, chociaż tutaj to chyba L4 załatwia sprawę…?
Ja byłam u Litmanowicza, ale nie wiem czy mogę polecić, bo w sumie dał mi listę badań, ale ich nie zrobiłam xD
No ale powiedział, ze moja beta 8 to nie była ciąża, bo ciąża zaczyna się od 50.
I skomentował "gdyby ciąża zaczynała się od 5 to wie Pani, jaki licznik poronień by miały niektóre kobiety?"
No wiem, i chyba o to chodzi, że jak było to zapłodnienie, żeby to liczyć, tak?
Czytałam właśnie o nim opinie 😅 Ale strasznie droga ta wizyta u niego 😣
 
reklama
Do góry