reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

a mam takie pytanie do Was: czy któraś kiedyś coś wygrała w jakimś konkursie?
Ja raz wygrałam 100 zł w loterii desperadosa 😅
Ja w wieku 13 lat wygrałam konkurs w magazynie 13-stka. Całe pudełko zielonych gum orbit. Jarałam się tym jak pochodnia, tym bardziej, że w następnej gazecie bylam wymieniona z imienia i nazwiska 🤣

Oprócz tego zdarzało mi się za dzieciaka znaleźć też 10, 20 zł w chipsach lays.

Aaa i jeszcze jedna historia. W 1 klasie podstawówki pisaliśmy list do prezydenta miasta, co byśmy chcieli by było w mieście. Napisałam, że ja chce by byl Mc Donald. Wygrałam bilet do kina na Shreka 2, była wtedy premiera. Cieszyłam się bardzo, ale maka nie wybudowali. Dopiero 20 lat później 🤣
 
reklama
a mam takie pytanie do Was: czy któraś kiedyś coś wygrała w jakimś konkursie?
Ja raz wygrałam 100 zł w loterii desperadosa 😅
Jak pierwszy raz w życiu jako 12latka sama skreślam numerki do dużego lotka to trafiłam 4ke i było z tego jakieś 250 zł. To był dla mnie wtedy majątek i kupiłam za to komórę z klapką i z antenką z kolorowym wyświetlaczem 😎😂
 
Aj a myślałam ze tejpy są idealne :( tak zachwalają, No efekty piekne na zdj :D
Wiesz co, mną się nie sugeruj, bo ja to tak kiepsko okleiłam. Pewnie z jakimś tutorialem itd. :D w każdym razie raz na jakiś czas do jakiejś fajnej sukienki, do której nie pasuje stanik, zamierzam się tejpować. 🤭😊
 
Dziewczyny czy wiecie może czy przy kwalifikacji do ivf pytają kiedy była ostatnia gorączka itd ? Za tydzień mamy kwalifikacje a chłop mi się rozchorował. Pewnie mu przejdzie niedługo ale teraz boje się że znowu przez to wszystko będzie odroczone. 😪😮‍💨 Sama stymulacje będę mieć końcem lipca, a punkcję początkiem sierpnia, więc niby jest jeszcze miesiąc do momentu kiedy jego zawodnicy będą potrzebni.
 
Ostatnia edycja:
To czy tylko ja mam wrażenie, że w moim życiu już tylko dziecka brakuje? 😅 nawet jak gdzieś wychodzimy, wyjeżdżamy to zawsze sobie wyobrażam jak fajnie byłoby to robić w trójkę🤡
Yep Yes GIF by Rosanna Pansino
 
reklama
Do góry