reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

no tak jak u nas ,też jeszcze sporo,sporo trzeba zrobić,mieszkamy wprawdzie już ponad rok,ale mąż jak pisałam kiedyś sam pracuje,więc sam na wszystko musi robić (na razie ), dlatemu tak się przedłuża u nas urządzanie chałupki . ale powoli i się zapełni :tak:
 
reklama
Koot - mieszkanko śliczne, ale kuchnię to masz po prostu cudowną!! Raaany jak mi się marzy śliczna kuchnia...

Mi tez zwlazcza kuchnia przypadla do dustu, superowa, taka moglabym miec, poki co to narazie o takiej pomarzyc moge...:zawstydzona/y:
Zazdraszczam, a pokoj dzieciowy jaki duzy! Fajno! :-)
 
Koot - boskie mieszkanko, a najfajniejsza rzecz chyba, że swoje :) wszystko takie nowiutkie i śliczniutkie, zazdrośnik mi się włącza, hehe ;)
 
Koot - boskie mieszkanko, a najfajniejsza rzecz chyba, że swoje :) wszystko takie nowiutkie i śliczniutkie, zazdrośnik mi się włącza, hehe ;)

Oj tak, najfajniejsze,ze swoje. Długo tułałam się gdzieś po jakiś wynajmowanych (8 lat) i teraz na serio doceniam to,że to jest nasze, i pięknie zrobione.
 
koot super :)
warto bylo jednak troche sie pouzerac z ekipami, zeby osiagnac taki efekt, co? ;)

p.s. a kuchnie mam taka sama :) tzn. fronty i uchwyty ;) ikea :)
 

Załączniki

  • IMG_8453.jpg
    IMG_8453.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 135
  • IMG_8452.jpg
    IMG_8452.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 126
reklama
Do góry