reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Hej, myślę że miesiąc - dwa. Wszystko zależy od przypadku :)
Ok dziekuje 😄
Jestem ciekawa jaki plan ma na mnie lekarz.
Teraz miałam cykl stymulowany z monitoringiem i zastrzykiem.
Okres planowo w niedzielę. Wizyta umówiona na poniedziałek.
Kazał mi przyjść między 2-3 dc jeśli się nie uda .
Ciekawe czy będzie ten sam schemat czy może coś innego jeszcze u mnie spróbować 🤔🤔
 
reklama
Ja chce taką kozę
Daje mleko?
Tak doję ją ręcznie dwa razy dziennie 🙈

Jeśli nie chciałam kozę to musisz się przygotować na to, że koza to zje wszystko, obgryzie każdy krzaczek, potrafi wysoko skakać. To takie psotne i wszędobylskie zwierzę.
Jako ekologiczną kosiarkę do trawnika polecam owce kameruńskie ( ich nie trzeba golić)
 
Tak doję ją ręcznie dwa razy dziennie 🙈

Jeśli nie chciałam kozę to musisz się przygotować na to, że koza to zje wszystko, obgryzie każdy krzaczek, potrafi wysoko skakać. To takie psotne i wszędobylskie zwierzę.
Jako ekologiczną kosiarkę do trawnika polecam owce kameruńskie ( ich nie trzeba golić)

Zazdroszczę, uwielbiam kozie mleko 😄
 
Ok dziekuje 😄
Jestem ciekawa jaki plan ma na mnie lekarz.
Teraz miałam cykl stymulowany z monitoringiem i zastrzykiem.
Okres planowo w niedzielę. Wizyta umówiona na poniedziałek.
Kazał mi przyjść między 2-3 dc jeśli się nie uda .
Ciekawe czy będzie ten sam schemat czy może coś innego jeszcze u mnie spróbować 🤔🤔
Masz PCOS? Tez mam 2 stymulowaną teraz owulacje Aromkiem - 2 pęcherzyki i włączyliśmy ovitrelle. A Ty jaki zastrzyk mialas na pekniecie? Jak sie po nim czułaś?
 
teraz jak widzę bociany u nas to każę mężowi je pogonić, bo są jakieś trefne, koślawe ;)

Pokaż i ile dni po Ovi? :)
Messenger_creation_c0200f47-2997-4e0a-ae26-109822cfebfd.png

Haha jeden dzień po 😂 chciałam się upewnić, że na pewno dobrze podałam sobie zastrzyk... i po prostu w końcu zobaczyć te dwie kreski 😂
 
Nie mam PCOS.
Miałam stymulowaną owulacje Letrazolem i zastrzyk zivferet .
Ale niestety efektów z tego nie ma.
I się zastanawiam jaki teraz będzie plan na mnie
 
reklama
Do góry