reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ułożenie a kopniaki

Elwirka1665

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Sierpień 2022
Postów
70
Witam
Mamusie z ułożeniem miednicowym dzidziusia gdzie odczuwacie ruchy/kopniaki?
Moja księżniczka (34+3tc)kopie po bokach brzucha prawie przy plecach.Bardzo czuje z prawej strony jak przesuwa rączkę lub nóżkę.Na ostatnim USG w 31tc była ułożona główka do góry.
Czy kopniaki które opisałam wyżej mogą świadczyć że dalej nie zmieniła pozycji?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
 
reklama
Witam
Mamusie z ułożeniem miednicowym dzidziusia gdzie odczuwacie ruchy/kopniaki?
Moja księżniczka (34+3tc)kopie po bokach brzucha prawie przy plecach.Bardzo czuje z prawej strony jak przesuwa rączkę lub nóżkę.Na ostatnim USG w 31tc była ułożona główka do góry.
Czy kopniaki które opisałam wyżej mogą świadczyć że dalej nie zmieniła pozycji?
Z góry dziękuję za
Witam
Mamusie z ułożeniem miednicowym dzidziusia gdzie odczuwacie ruchy/kopniaki?
Moja księżniczka (34+3tc)kopie po bokach brzucha prawie przy plecach.Bardzo czuje z prawej strony jak przesuwa rączkę lub nóżkę.Na ostatnim USG w 31tc była ułożona główka do góry.
Czy kopniaki które opisałam wyżej mogą świadczyć że dalej nie zmieniła pozycji?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Hej z tego co piszesz raczej wydaje mi się, że ułożenie jest główkowe, bo wtedy kopniaki czuć właśnie u góry lub z jednego boku. Moja córeczka po 30 tygodniu do samego porodu kilka razy się obracała ponieważ miałam dużo wód i była drobna. Ja wiedziałam kiedy jest główkowe, bo wtedy czułam na samym dole brzucha bardzo twardą kulkę i najlepiej sprawdzać na siedząco 😀
 
Hej z tego co piszesz raczej wydaje mi się, że ułożenie jest główkowe, bo wtedy kopniaki czuć właśnie u góry lub z jednego boku. Moja córeczka po 30 tygodniu do samego porodu kilka razy się obracała ponieważ miałam dużo wód i była drobna. Ja wiedziałam kiedy jest główkowe, bo wtedy czułam na samym dole brzucha bardzo twardą kulkę i najlepiej sprawdzać na siedząco 😀

A wcześniej czułaś te kopniaki w innym miejscu?
Cały czas czuje w tym samym miejscu.Mala ostatnio na USG miała główkę poz żebrami pupę w dole brzucha a nóżki na boku
 
Cały czas czuje w tym samym miejscu.Mala ostatnio na USG miała główkę poz żebrami pupę w dole brzucha a nóżki na boku
Jak moja córka obróciła się główką do dołu, to zaczęłam odczuwać kopniaki w innym miejscu niż zwykle :) Wcześniej odczuwałam w dolnych partiach brzucha, a po obrocie w górnych
 
Do góry