reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U pediatry

My tez po szczepionce, a w zasadzie dwuch, jedna 5 w 1 (pentavac)i druga Meningococcal C na zapalenie opon mozgowych
Przetrwalismy bez opuchlizn, odczynow alergiznych czy tez goraczki, w nocy przespala mi 8 godzin, ale jak probowalam ja odlozyc gdzies z rak tamtego dnia to byl wrzask jakbysmy niewiem co jej robili
 
reklama
u nas tez byla wczoraj szczepionka a w zasadzie dwie:baffled:,ale na szczescie odbylo sie bez wiekszego teatru,troszke mala plakala pod wieczor i nozek nie dala dotknac ale dalam jej czopek paracetamolu i ladnie zasnela i w nocy spala jak zawsze:tak::happy:
 
A ja dziś się dowiedziałam że koszt szczepionki dla dzieci powyżej 2 roku życia na pneumokoki to 50 zł:szok: więc w poniedziałek idziemy do lekarza dowiedzieć się czy to napewno prawda i jeśli tak to zaszczepimy Sandrunie:tak: Chciałabym też zaszczepić Julcie ale niestety mnie niestać na to aby wywalić na raz 900zł:zawstydzona/y::no: bo ponoć tyle kosztuje ta szczepionka w całości bo jest ich 3 a jedna kosztuje w granicach 260- 320 zł:baffled::szok:
 
Jak to Elu:confused:prevenar można po 6tygodniu...No a z tego co słyszałam to w różnym wieku są różne szczepionki na te pneumokoki dlatego są takie różnice w cenie..i też są jakby różne intensywności tych szczepionek.
Ja się zastanawiam nad tymi pneumokokami ale nie wiedziałam,że aż 900zł:szok: dla Natalki już pewnie taniej.Ciekawe,że w innych krajach szczepienia na pneumokoki są jako obowiązkowe i bezpłatne.
 
Mowili dzis w radiu,ze hib ma byc za darmo.I ze hib tez powoduje sepse i zapalenie opon mozgowych...
 
reklama
Do góry