reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

ja słyszałam, że zzo jest płatne (są jednak szpitale gdzie niepłatne) ale wystarczy jak się powie wcześniej- jak się jedzie do porodu i od razu się zaznaczy, że chce się zzo.. Maron lepiej może jednak zadzwoń do tej koordynatorki i dopytaj dokładnie, na pewno Ci wszystko wyjaśni
 
reklama
ja słyszałam, że zzo jest płatne (są jednak szpitale gdzie niepłatne) ale wystarczy jak się powie wcześniej- jak się jedzie do porodu i od razu się zaznaczy, że chce się zzo.. Maron lepiej może jednak zadzwoń do tej koordynatorki i dopytaj dokładnie, na pewno Ci wszystko wyjaśni

tak, zadzwonie do niej na pewno :-) i to nie jest tak, ze hop siup chce na wstepie znieczulenie, tylko chce wiedziec czy w razie kryzysu jak poprosze to mi podadza :-):-) to dla mnie bardzo wazne
 
rozumiem, bo ja też myślę o zzo. Jak pytałam o to lekarza ze szpitala, to powiedział,że wystarczy na początku jak przyjedziemy zaznaczyć że chce zzo jeżeli się da, bo potem może być za późno, tj. w trakcie porodu. A wtedy może być nici z tego..
 
Hej dziewczynki!
byliśmy w tym tygodniu u lekarza i kazał nam więcej odpoczywać bo się szyjka skraca. Hm.. mam nadzieję, ze jeszcze trochę wytrzymamy. Wyniki badań ok, magnez i żelazo dalej do brania. Jesteśmy w 36tc.Muszę się jeszcze wybrać do dentysty bo mnie ząb zaczął coś boleć, a lepiej wyleczyć wcześniej.

Madai a gdzie będziesz rodzić? ja też z Krakowa:)
 
hej dziewczynki
ja właśnie wróciłam od lekarza :) powiedział , że to już i 1,5 cm rozwarcia... właśnie troszkę krwawię po badaniu... kazał mi czekać na skurcze lub odejście wód... lada dzień będę miała już swojego Piotrusia :)
 
reklama
cześć kochane

No i ja dzisiaj po wizycie moja szyjka ma 1cm i też powiedział że w ciągu tygodnia urodzę:tak: zobaczymy...:)

emil_e30 widzę że my sąsiadki :) W gw będziesz rodziła??


Ja wybieram się do Dębna do mojego gina...podobno jest lepiej niż w GW... W Gorzowie rodziłam już synalków, Jaśka jeszcze w starym szpitalu na Warszawskiej, a Maksa na Dekerta... a teraz czas na Dębno :)

a Ty dokąd się wybierasz??
 
Do góry