reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

Ja 2dni po porodzie ważyłam się w szpitalu - wynik: 57kg, czyli 1kg mniej niż przed ciążą, ogólnie minus 10kg. Niestety nie mam wagi w domu, muszę gdzieś jakąś dorwać, bo ciekawość aż mnie zżera ile jest teraz:rofl2:
 
reklama
Ja przez całą ciążę przytyłam 8,5kg. Aktualnie ważę równo tyle co przed ciążą - 54kg;-) Trochę ćwiczeń i szybko wrócę do formy. Wszyscy się dziwią gdzie pomieściłam 3840gramowego kolosika.:-D
 
Ja teraz też nie mam wagi i nie wiem, ile w tych ostatnich dniach ciąży przytyłam. Do tej pory było +8.5 kg, ale od soboty siedzę u rodziców i cały czas coś we mnie wpychają-a to ciasteczko, a to banana czy czekoladę i mam już dosyć:-D
 
No dorwałam wczoraj wagę i jestem na minusie 3kg:shocked2:. Przed ciążą ważyłam 58kg, a w 9 dni po porodzie jest 55kg. Nie spodziewałabym się, że ciąża może być jednocześnie kuracją odchudzającą:rofl::rofl::rofl:
 
reklama
jejku jejku...!!!! a ja nie moge nigdzie kupic bateri do wagi!!!
gdzie sie kupuje baterie do wag? bo oszaleje!!!

Ksiunia? zyjesz? czy juz tak schudlas że znikasz w ocach? ile tam u Ciebie kilogramow?

Swoja drogą waga jak waga -ale nie zauwazyłyscie ze jestescie szersze w zebrach? biodrach? ogolnieze kosteczkisie rozeszly?
 
Do góry