reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Twardy brzuch 14 tydzień ciąży

Martauparta29

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2022
Postów
39
Cześć dziewczyny mam pytanie czy któraś z was miała taki problem. Mam wrażenie że przy chodzeniu mam twardy brzuch cały jakby bardziej napięty niż wcześniej, ten stan trwa już 2 dni. Jak leżę jest ok nie boli mnie i nie jest twardy. Zadzwoniłam do ginki mojej i kazała mi wziąć nospe i aspargin ale bez badania nic nie powie więc jeśli będę chciała to mam dzwonić się umówić. Myślicie ze przesadzam i po prostu macica się rozciąga i to od tego? Dodam że czasem coś tam w podbrzuszu mnie zakluje ale nie sądzę że to skurcze nie czuje tego ciągle tylko raz na jakiś czas a brzuch jakby twardy😔
 
reklama
Cześć dziewczyny mam pytanie czy któraś z was miała taki problem. Mam wrażenie że przy chodzeniu mam twardy brzuch cały jakby bardziej napięty niż wcześniej, ten stan trwa już 2 dni. Jak leżę jest ok nie boli mnie i nie jest twardy. Zadzwoniłam do ginki mojej i kazała mi wziąć nospe i aspargin ale bez badania nic nie powie więc jeśli będę chciała to mam dzwonić się umówić. Myślicie ze przesadzam i po prostu macica się rozciąga i to od tego? Dodam że czasem coś tam w podbrzuszu mnie zakluje ale nie sądzę że to skurcze nie czuje tego ciągle tylko raz na jakiś czas a brzuch jakby twardy😔
No nikt Cię przez telefon nie zdiagnozuje. Jak się niepokoisz to albo się umów do niej albo jedź na IP do szpitala, żeby Cię zbadali.
Generalnie brzuch w ciąży nie powinien być cały czaa twardy.
 
No nikt Cię przez telefon nie zdiagnozuje. Jak się niepokoisz to albo się umów do niej albo jedź na IP do szpitala, żeby Cię zbadali.
Generalnie brzuch w ciąży nie powinien być cały czaa twardy.
Dzięki, wiem że przez telefon diagnozy się nie stawia😄jutro pewnie do niej podjadę. Tylko wiesz nie chce siać paniki bo to nie jest bolący brzuch i nie jest twardy cały czas tylko jak stoję. Jak siedzę i leżę jest ok
 
Z takim bólem zgłosiłabym się od razu na izbę przyjęć. Ja miałam twardnienie i stawianie się brzucha od chyba 21 tygodnia i mogłam brać nospę, ale dostałam też luteinę dopochwowo 2x200, musiałam się oszczędzać i dużo odpoczywać. Ale nie każdemu lekarze dają to samo. Jedz zapytaj na izbę. Nie musisz czekać do jutra
 
Do góry