reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Twardniejącej podbrzusze i ucisk

Anonimowa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2020
Postów
106
Dziewczyny wczoraj byłam u ginekologa, badania wszystkie dobrze, ciśnienie bardzo dobre, z małym tez wszystko dobrze od samego początku żadnych problemów, nic mi nie dolegało,dziś dokładnie 18t5d co jakis czas twardnieje mi na chwile podbrzusze pierwszy raz stwardniało jakoś przed 18 i do tego czasu tak z 3 razy i czuje ucisk na nie, czasem poczuje lekki ból bądź ukłucie z prawej strony, czy jest się czym martwić i dzwonić jutro do lekarza, czy ja przesadzam? To moja pierwsza ciąża stad to pytanie.
 
reklama
Rozwiązanie
To normalne. Mój lekarz mówi że na tym etapie już nawet 10x dziennie macica może się stawiać, o ile nie jest to bolesne i nie skraca się przy tym szyjka to nie ma się czym martwić.
Mozesz zadzwonić. Lub podjechan na IP Zapewne powie no- spa i odpoczynek, lub zapisze np luteinę i magnez. Czyli typowo.
Ja miałam ciaze zagrożone i takich twardnienia na koniec ponad 100 na dobe i urodziłam w terminie. Oczywiście leki i leżenie. W takim wypadku trzeba kontrolować czy sie szyjka nie skraca.
 
To normalne. Mój lekarz mówi że na tym etapie już nawet 10x dziennie macica może się stawiać, o ile nie jest to bolesne i nie skraca się przy tym szyjka to nie ma się czym martwić.
 
Rozwiązanie
Do góry