reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

ja się melduje.

czytam na bieżąco ale na nic wiecej nie mam ochoty, dosc długo mam paskudny nastrój, pozbierac się nie mogę...

pozdrawiam serdecznie..
 
reklama
Sempe- przytulam Cie-wiem jak to jest mieć paskudny nastrój......wysyłam DHLem sernik na zimno i kawałek czekolady...wiem,wiem-dietka,ale czasem trzeba...dzieki za smska :)

Joaś- DZIĘKUJĘ :)
i wiesz co ..Ty zazdrościsz dentystce wyglądu a Ona Tobie rodzinki-na bank...uroda przemija a rodzinka :)))))
ściskam Cie mocno-bądz dzielna u dentysty i trzymaj portfel:)

ZUZ-INKA,LEIKA- wiem,ze takie historie sie zdażają ,może i mnie to spotka :)))

PAWIMI- co u Ciebie kochana :)??

Monika-ja nie brałam tego zastrzyku...
ale może dla spokoju zrób test...:)

idziemy z Domisiem po Zuze,w końcu piekniste słonko jest i przyjemnie sie spaceruje:)

Maureen- jak tam u Ciebie na froncie??????
 
hej...
my z powrotem w domu, lot był ok, dojazd z lotniska szybki i bezproblemowy.
dziś już w pracy byłam, na szczęście pozytywne wiadomości.
od jutra zaczynamy "przegląd" nianiek dla Adasia, bo niestety teściowa po Świętach nie przyjedzie.
muszę lecieć...
 
Joaś- DZIĘKUJĘ :)
i wiesz co ..Ty zazdrościsz dentystce wyglądu a Ona Tobie rodzinki-na bank...uroda przemija a rodzinka :)))))
ściskam Cie mocno-bądz dzielna u dentysty i trzymaj portfel:)
Nawet jej nie zazdroszczę, mam jakąś zapadkę, ze czuję się jak łach. Dziś pani doktor była w fartuszku-sukience w żółtym kolorze - moda zobowiązuje - do połowy uda. Nogi ma rewelacyjne - żadne tam stare kolana!!!!!!!!! Matko, naprawdę rewela.
Niestety portfelika nie udało się utrzymać... Ząbki mi się sypnęły, ale fajnie się rozmawiało z panią doktor o moich zębiskach ;-)
Słuchajcie, jakoś mi smutnawo - poniedziałek wielkanocny będzie ostatnim dniem urlopu macierzyńskiego. Matko jak to zleciało :szok: :szok::szok::szok: Potem miesiac wypoczynku...a potem... potem będę stawiała się na nogi zdrowotnie po 5 porodach. Niech się państwowa służba zdrowia wykaże!!!!
 
Cześć - wpadam jak po ogień tylko na moment.
donoszę że byłam na usg dzisiaj
[dblpt])
i na badaniach. Wyniki badań bedą jutro ale nie wiem czy pojadę po nie.
Przeziernosć super. Długość Malusia 63mm (głowa pupa
[sred])
)
Machał łapkami i nóżkami itp. Poza tym mamy uparte dziecko - normalnie jak osiołek
[dblpt]D
Ale koniec końców udało sie pomierzyć wszystko.
Mamy fajne fotki ale to na pewno nie dziś wstawię.

Ściskam mocno Was wszystkie! Szczególnie mamę i sempe! Uśmiechajcie się dziewczyny! :-)
 
:-)czesc dziewczyny
przypadkiem natrafilam na ten wątek i przeczytalam tylko 2 strony i musze wam powiedziec,ze bardzo was podziwiam:tak::tak:jejku,ja mam dwojke a codziennie wieczorem mam wszystkiego dosyc i marze,zeby choc na 2 dni zabral moje dzieci do siebie,zebym ja mogla polozyc sie sama w swoim lozku i odpoczac po padam na pysk:-D:-Dkocham je nad zycie i moze kiedys sie jeszcze zdecyduje na kolekne,ale przez najblizsze 5 lat daje sobie spokoj.bardzo Wam gratuluje i ciesze sie ze sa jeszcze mamy,ktore potrafia wychowwac wiecej niz 2 dzieci,gdzie jest maluska roznica wieku.
jestescie the best:-)
 
hej
ja tez wpadam na chwile
mama-tak trzymać, remoncik napewno czas wolny pochłonie
Joaś- cza stak szybko ucieka niestety, wracasz do pracy czy jak? a i dziękujemy za info o Jureczku, podejście jego rodziców do sytuacji jest naprawdę cudowne i czuć wielki spokój i miłość

w niedziele nie czułam mojego maluszka (co prawda nie szaleje ale ma swoje pory i kilka razy da o sobie znać delikatnie) w poniedziałek przypadkiem spotkałam mojego gina i pyta mnie jak samopoczucie, więc opowiedziałam mu o swoich niepokojach a ten zaproponował żebym podeszła do gabinetu i on zrobi USG tak też było, pomierzył serduszko sprawdził mózg małego i wszystko ok powiedział że mały jest po prostu spokojny:-), także i ja się uspokoiłam a gin ma u mnie plusa za zainteresowanie:)

ja też po fryzjerze ale u mnie zadnych zmian na moich włosach kręconych jak zwykle, dzisiaj też zrobiłam mikrodermabrazję i wyglądam jak burak heheh, upiekłam serniczek ciekawa jestem czy wyszedł bo pierwszy raz robię z tego przepisu

dziewczyny czy coś robicie na święta, jakie potrawy i smakołyki będziecie miały?

dobranoc:blink:
 
Hej kochane Babolki,

u mnie podobnie jak u Sempe, czytam, ale nie pisze, bo humoru brak kompletnie..
Nie gniewajcie sie.

Dzisiaj moja kruszynka skonczyla roczek, o rany jak ten czas leci, nie moglam powstrzymac lez biorac ja na rece, wiecie jak to jest, zaraz wspomnienia naplywaja strumieniem - dopiero sie przeciez urodzila, pierwsze karmienia, spacery, usmiechy...lol, dzieci to prawdziwe szczescie :tak::tak::tak:

Sciskam Was mocno, dobrej nocy.
 
reklama
hej, mnie też jakoś nastrój opuścił, chodzę jakaś tak niedorobiona....muszę sie pilnować żeby czegoś głupiego nie zrobić, niedawno np. byłam ze starszą na mieście i tak sie zagapiłam, że pół godziny przed zamknięciem przedszkola przypomniałam sobie, że przecież muszę młodszą odebrać.....:no: normalnie bez komentarza......

do tego też muszę do dentysty a ja wprost panicznie sie ich boje....ehh...ciężko będzie a do tego kasa....jak by sie tu zmusić....:dry:


Wczoraj rozmawiałam z przyszłą nauczycielką Oliwii, w klasie ma być ich 29 a nie jak w tym roku 24 sztuki i będą mieli pakiet "wesoła szkołą i przyjaciele"- co mnie cieszy, bo to odrobinę wolniejszy pakiet, więc powinna nadążyć, ciekawe tylko jak to będzie z tą codziennością, codziennymi zadaniami, pracami itd.....chciałabym być pewna,że puszczenie w tym roku jest mniejszym złem niż puszczenie za rok z podwójnym rocznikiem....wszyscy patrzą na mnie jak na wyrodną matkę, już sie szykuje na starcie z teściową :dry:



pozdrawiam
 
Do góry