reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Torbiel jajnika czy jest jeszcze szansa?

Dominika 20102018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
34
Cześć dziewczyny
Nie wiem w sumie co myśleć o tym wszystkich
Dzisiaj jest 11dzien od zastrzyku Ovitrelle jak się okazało jednak wczoraj na wizycie ginekologicznej pęcherzyk nie pękł a przekształcił się w torbiel o około 6cm. Pani doktor przepisała mi progesteron natomiast powiedziała że jeżeli wystąpi krwawienie to mam do niej udać się na wizytę i ona sprawdzi czy torbiel się złuszcza.
Natomiast od 7 dnia od zastrzyku czułam kłucie w prawym jajniku. Natomiast dzisiaj odczuwam ból po lewej stronie w dole i w sumie cały czas czuję ten jajnik po prawej czy te dolegliwości to wina tego torbiela. Mam również chorobę jeśli Crohna ale nauczyła się z nim żyć więc w sumie nie wiem o co chodzi z tymi dolegliwościami. Miesiączkę powinnam dostać w niedzielę więc jeszcze kilka dni do niej zostało.
Czy wgl jest szansa na ciążę w tym cyklu ? Jak by przez to co wczoraj usłyszałam od Pani doktor załamałam się natomiast nie wiem już co o tym wszystkim myśleć...
Czy ten torbiel to wina tego zastrzyku nigdy nie miałam takiej sytuacji a tak naprawdę od roku co najmniej raz w miesiącu jestem u ginekologa.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Nie wiem w sumie co myśleć o tym wszystkich
Dzisiaj jest 11dzien od zastrzyku Ovitrelle jak się okazało jednak wczoraj na wizycie ginekologicznej pęcherzyk nie pękł a przekształcił się w torbiel o około 6cm. Pani doktor przepisała mi progesteron natomiast powiedziała że jeżeli wystąpi krwawienie to mam do niej udać się na wizytę i ona sprawdzi czy torbiel się złuszcza.
Natomiast od 7 dnia od zastrzyku czułam kłucie w prawym jajniku. Natomiast dzisiaj odczuwam ból po lewej stronie w dole i w sumie cały czas czuję ten jajnik po prawej czy te dolegliwości to wina tego torbiela. Mam również chorobę jeśli Crohna ale nauczyła się z nim żyć więc w sumie nie wiem o co chodzi z tymi dolegliwościami. Miesiączkę powinnam dostać w niedzielę więc jeszcze kilka dni do niej zostało.
Czy wgl jest szansa na ciążę w tym cyklu ? Jak by przez to co wczoraj usłyszałam od Pani doktor załamałam się natomiast nie wiem już co o tym wszystkim myśleć...
Czy ten torbiel to wina tego zastrzyku nigdy nie miałam takiej sytuacji a tak naprawdę od roku co najmniej raz w miesiącu jestem u ginekologa.
Myślę, że szansy na ciążę nie ma. Jeśli mimo torbieli na drugim jajniku byłby dominujący pęcherzyk, to ginekolog by Ci powiedziała. Na tym, co jest torbiel, na pewno w tym cyklu owulacji nie będzie. Tak, może Ci dokuczać torbiel. Może to też coś z jelitami, skoro masz Leśniewskiego Crohna.
Jeśli chodzi o to, czemu pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel - trudno powiedzieć. Czy wcześniej miałaś owulację normalnie i pęcherzyk sam pękał? Pytam o poprzednie cykle.
Czy wiesz przy jakiej wielkości pęcherzyka dominującego w tym cyklu został podany zastrzyk ovitrelle? Czym byłaś stymulowana przed zastrzykiem?
 
Do góry