reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Toksoplazmoza wyniki POMOCY

Dołączył(a)
15 Grudzień 2023
Postów
4
Hej dziewczyny,
Wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie, a umieram ze zniecierpliwienia. W maju mam plan na in vitro bo niestety mam bardzo niskie amh i nie mamy już czasu, a przyszły mi wyniki toksoplazmozy. Wynik igg to 48,20 (3.0 i powyżej wynik dodatni), a igm 1,700 index (0,60 i powyżej wynik dodatni). Czy mam toksoplazmoze? Strasznie się boję, że to może opóźnić zabieg in vitro, a moje jajeczka lecą w dół jak szalone :(
 
reklama
Musisz zrobić awidność. Najlepiej jeszcze przed wizytą u lekarza.
Na moje oko - to stare zakażenie, ale dopiero powyższe badanie będzie mogło rozwiać wątpliwości.
 
Hej dziewczyny,
Wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie, a umieram ze zniecierpliwienia. W maju mam plan na in vitro bo niestety mam bardzo niskie amh i nie mamy już czasu, a przyszły mi wyniki toksoplazmozy. Wynik igg to 48,20 (3.0 i powyżej wynik dodatni), a igm 1,700 index (0,60 i powyżej wynik dodatni). Czy mam toksoplazmoze? Strasznie się boję, że to może opóźnić zabieg in vitro, a moje jajeczka lecą w dół jak szalone :(
Jak powyżej, awidność najlepiej w labo referencyjnym (np przy szpitalu zakaźnym). Ja od wielu lat mam dodatnie IGG i słabo dodatnie IGM i toxo nie mam, po prostu taki mój urok po przebytym zakażeniu przed wieloma laty :)
 
Do góry