reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tłusta kupka u niemowlaka

Dołączył(a)
19 Sierpień 2021
Postów
5
Witam

Moja mała od wczoraj zaczęła robić rzadkie, musztardowe kupki, ale co najważniejsze gdy idziemy ją umyć czuć że ta kupka jest tłusta. Karmiona jest wyłącznie mlekiem modyfikowanym. Czy powinnam zgłosić się do pediatry, bo w internecie już naczytałam się o różnych chorobach przy takiej kupce
Z poważaniem
 
reklama
reklama
Witam

Moja mała od wczoraj zaczęła robić rzadkie, musztardowe kupki, ale co najważniejsze gdy idziemy ją umyć czuć że ta kupka jest tłusta. Karmiona jest wyłącznie mlekiem modyfikowanym. Czy powinnam zgłosić się do pediatry, bo w internecie już naczytałam się o różnych chorobach przy takiej kupce
Z poważaniem
U nas tak było, okazało się, że mleko do zmiany, bo córka źle wchłaniała tłuszcze z tego, które wtedy piła. Ale ogólnie pediatra mówił, że przejściowo może być okres takich kupek. Podstawowe badania z krwi zawsze warto zrobić.
 
Do góry