reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tętno płodu w 8+3 - 146 fhr

Calina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Styczeń 2022
Postów
326
Witam serdecznie.
Na ostatnim badaniu USG mój maluszek w 8+3 TC miał tętno 146 fhr. Lekarka powiedziała, że bije prawidłowo i mieści się w normie. Normy, normami, ale z tego co czytam większość maluszków ma 160, a nawet 170 i więcej fhr w tym tygodniu ciąży i .... zamartwiam się 😭
Może któraś z Was miała podobne doświadczenia i skończyło się dobrze ?
 
reklama
Witam serdecznie.
Na ostatnim badaniu USG mój maluszek w 8+3 TC miał tętno 146 fhr. Lekarka powiedziała, że bije prawidłowo i mieści się w normie. Normy, normami, ale z tego co czytam większość maluszków ma 160, a nawet 170 i więcej fhr w tym tygodniu ciąży i .... zamartwiam się 😭
Może któraś z Was miała podobne doświadczenia i skończyło się dobrze ?
Tętno jest prawidłowe
 
Kochana tętno zbliżone do 150 uderzeń jest jak najbardziej prawidłowe więc nie stresuj się już na początku ciąży... Przyjmij też poprawkę, że lekarz bada tętno przez kilka sekund a za chwilę może być ono wyższe :) także spokojnych i nudnych reszty miesięcy w ciąży! Zdrówka dla Ciebie i maluszka
 
Kochana tętno zbliżone do 150 uderzeń jest jak najbardziej prawidłowe więc nie stresuj się już na początku ciąży... Przyjmij też poprawkę, że lekarz bada tętno przez kilka sekund a za chwilę może być ono wyższe :) także spokojnych i nudnych reszty miesięcy w ciąży! Zdrówka dla Ciebie i maluszka
Dziękuję 🙂 Też tak właśnie pomyślałam, że to może taki moment uchwycony, za chwilę może być zupełnie inaczej.
 
Do góry