reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

sama jeszcze niedawno trafilam przypadkiem na taki watek czy test owulacyjny moze pokazac ciaze?
w zeszlym miesiacu staralam sie o dziecko i zakupilam testy owulacyjne.robilam je od 3 dnia po okresie az do owulacji.Faktycznie test pokazal ze owulacja bedzie w ten dzien w ktorym sama czulam ze jest(zawsze czuje bol w jajniku na owulacje). Zaszlam w ciaze w tym samym miesiacu a ze zostaly mi jeszcze testy to zrobilam jeden z ciekawosci czy wyjdzie pozytywny w ciazy.W 4 tyg ciazy wyszedl pozytywnie:)
takze moze cos w tym jest:)
dodam ze uzywalam testow ONE STEP OVULATION TEST (z uk) ,ale dodam jeszcze ze testy ciazowe z tej samej serii sa beznadziejne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie zafasolkowane jak i również te które tak jak i ja starają się o fasolkę.
2 miesiąc nic nie wyszło :( i w tym miesiącu postanowiłam sięgnąć po testy owu. Jednak zanim kupię chciałabym poznać waszą opinię który test warto kupić? Interesują mnie tylko testy dostępne w polsce.

Pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny!
Poroniłam 4 miesiące temu w 13 tygodniu ciąży. Od dwóch miesięcy staramy się od początku. Używam testów owulacyjnych i właśnie o to chciałam zapytać. Zaczełąm je stosować od 16 dnia cyklu przy średniej długości cykl 33dni. Przez pierwsze dwa dni testy były negatywne(jedna z kresek była dużo jaśniejsza od drugiej). Później przez 10 kolejnych dni wyniki były pozytywne(druga kreska jest taka sama lub ciemniejsza niż kontrolna). Dzisiaj jest 27 dzień cyklu i test owulacyjny znowu jest pozytywny. Zrobiłam też test ciążowy i ten okazał się negatywny. Jak to interpretować?
 
Cześć dziewczynki. Chciałam wam się pochwalić że u mnie jest już fasolka:tak:
Tak jak wcześniej pisałam , nie robiłam więcej żadnych testów owulacyjnych i przestałam myśleć o tym że bardzo chcę. Ostatnio troszkę chorowałam i zaczęłam brać tabletki -wyciąg z wątroby rekina- na wzmocnienie. Łykałam je miesiąc przed zajściem w ciążę i odstawiłam w dniu pozytywnego testu ciążowego.
Może pomogły nie tylko się wzmocnić ... ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W tym miesiącu również zakupiłam testy owulacyjne i mam nadzieję, że pomogą nam zajść w ciążę, bo niby wiem, kiedy mam owulację, a dzidzi ciągle nie ma :(
 
ja tak ku przestrodze napisze... testy owulacyjne stosowalam i byly pozywtyne a okazalo sie na ostatniej wizycie u gina, ze owu nie ma. Juz wczesniej mi kiedys mowil, ze testy owu moga sie mylic tak samo jak testy ciazowe - pokaza pozytyw mimo ze owu nie ma albo pokaza ze nie ma, mimo ze jest. U mnie problem polega na tym, ze LH wzrasta, test go wykrywa ale potem za szybko spada i pechol nie peka.
Chodzi mi o to, ze jesli przy dlugim stosowaniu testow owu nadal nic nie wychodzi, przy dobrych wynikach meskich, to nalezy chyba jednak drazyc problem u lekarza.
Aczkolwiek jestem na poczatku diagnozowania problemu, wiec jesli sie dowiem czegos jeszcze, to dam Wam znac.
 
dziewczyny mam takie pytanko. w tym cyklu stosowalam testy na owu i moze napisze po kolei:
cykle mam 28 dni i kolo 14 dnia testy pokazaly mi owulacje. 15 dnia byla juz tylko jedna kreseczka a 21 i 24 dnia znow dwie. i co to oznacza?
 
aga - jakich testow uzywasz? dziwna ta Twoja jedna kreska w srodku. a pozostale dwukreskowe byly pozytywne - kreska testowa tak samo ciemna lub ciemniejsza od kreski kontrolnej czy po prostu byly dwie? Dwie moga byc juz nawet wczesniej - wazne, zeby testowa byla rownie ciemna lub ciemniejsza od kontrolnej. A wynik pozytywny moze sie utrzymac 2-3 dni, bo LH sie troche utrzymuje podwyzszone - ale liczy sie ten pierwszy pozytywny - dzien wzrostu hormonu LH.
 
reklama
Witam
My staramy sie od listopada, używalam testow w zeszlym miesiacu. Ani jeden nie wyszedl pozytywny:( Mam nieregularne miseiaczki moze zle cos wyliczylam.
 
Do góry