reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
maćku i mialas racje to pewnie byl pecherzyk ktory sie wchlanial bo dostalam dzis @ dokladnie 14 dni po tescie owulacyjnym pozytywnym a ten pecherzyk ktory gin widzial 7 dni pozniej to pewnie ten niepekniety ktory sie wchlanial.
Ide do niego po @ zeby mi to wytlumaczyl.
 
zrobilam dzisiaj test ciążowy no i niestety :sad:
a jajniki kłują coraz intensywniej, więc pewnie zbliza sie @ :sad:

jest mi smutno i źle, ryczeć mi sie chce :sad: a nie mam nawet komu sie wygadać
 
maćku i mialas racje to pewnie byl pecherzyk ktory sie wchlanial bo dostalam dzis @ dokladnie 14 dni po tescie owulacyjnym pozytywnym a ten pecherzyk ktory gin widzial 7 dni pozniej to pewnie ten niepekniety ktory sie wchlanial.
Ide do niego po @ zeby mi to wytlumaczyl.
Mowcie mi ekspert;-)
Popros gina, zeby Ci zrobil pelen monitoring, aby sie przekonac, czy pecherzyki wcale nie pekaja (przyczyna moze byc za wysoka prolaktyna) czy tez jeden pekl, a wchlanial sie jakis inny, niepekniety.:tak:
zrobilam dzisiaj test ciążowy no i niestety :sad:
a jajniki kłują coraz intensywniej, więc pewnie zbliza sie @ :sad:

jest mi smutno i źle, ryczeć mi sie chce :sad: a nie mam nawet komu sie wygadać
Przykro mi:-(
Tutaj sie mozesz wygadac:tak: Doskonale rozumiemy, co czujesz:tak:
 
wiem, ze jestem niecierpliwa i ze powinnam poczekac z testami przynajmniej do poniedzialku, ale nie wytrzymałam i zrobiłam test. nie wiem co myśleć o wynikach. glupota, zwlaszcza, ze wczoraj przed snem pochłonełam chyba z półtora kg owoców i ponad litr kakao i w nocy 3 razy wstawalam z pełnym pęcherzem, a test zrobilam rano.









na ulotce niby napisali, ze:
"nawet jesli kreska testowa jest ledwo widoczna, oznacza to, ze jesteś w ciąży"
ale na ulotkach piszą często różne rzeczy.

co o tym myślicie ??
 
Ostatnia edycja:
wedlug testu ewidentnie jestes w ciazy.
Poczekaj jeszcze do terminu @ bo do niego jeszcze wszystko moze sie wydarzyc ,ostatnio mialysmy taki przypadek na forum.No ale ja juz na razie po cichu skladam ci gratulacje;-):tak:
 
testy mowia same za siebie;-)
Kiedy termin @, jutro? jak tak to ja Juz Ci GRATULUJE:tak::-):-):-):-)
Zycze zdrowej ciazy i zdrowego maluszka.
 
reklama
Do góry