reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy clear blu ciagle migająca buźka

Manu___

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2022
Postów
16
Hejka potrzebuje waszej rady.
26.03 wzięłam ostatnia tabletkę z blistra yasminelle, okres z odstawienia był 30.03
Nowy blister powinnam rozpocząć od 2.04, ale staramy się o dziecko z mężem wiec odłożyłam antykoncepcję, od 9.04 kłuł mnie lewy jajnik potem 10.04 doszło do stosunku, kupiłam wtedy po stosunku testy owulacyjne mocz oddałam o 18 ale dużo piłam i wykonałam o 20 rozcieńczonym moczem, test pokazał puste kółko, około 22 zaczęły mnie bardzo kłuć jajniki ,na przemian ale najbardziej prawy musiałam wziąć tabletkę przeciwbólowa od następnego dnia testy zaczęły wychodzić z migającą buźką, raz kreska jest słabsza raz mocniejsza… co się dzieje? Czy nie doszło do owulacji? I skąd ciagle migająca buźka jak widać na zdjęciu najmocniejsza wyszła 11.04 potem były blade a potem znowu. Ktoś może pomóc? Z góry dziękuje
 

Załączniki

  • 256B1AAE-C72A-4679-8D58-4C552D689033.jpeg
    256B1AAE-C72A-4679-8D58-4C552D689033.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 361
reklama
Coś mi tu nie gra, Staracie się o ciążę a jeszcze 3 tygodnie temu brałaś tabletki???
Czy mam rozumieć, że to Twój początek starań?

PS. Po antykoncepcji hormonalnej organizm potrzebuje czasu by na nowo zaskoczyć. Żaden z testów owu nie jest dodatni. No i testy owulacyjny nie potwierdza owulacji, a jedynie pik LH 🤷‍♀️ Polecam przeczytać ulotkę dołączoną do testów.
 
Coś mi tu nie gra, Staracie się o ciążę a jeszcze 3 tygodnie temu brałaś tabletki???
Czy mam rozumieć, że to Twój początek starań?

PS. Po antykoncepcji hormonalnej organizm potrzebuje czasu by na nowo zaskoczyć. Żaden z testów owu nie jest dodatni. No i testy owulacyjny nie potwierdza owulacji, a jedynie pik LH 🤷‍♀️ Polecam przeczytać ulotkę dołączoną do testów.
tak to nasz pierwszy cykl starań, nie spodziewamy się ze już zaskoczy, a testy owulacyjne są z clear blu fioletowe, która od poniedziałku pokazuje migającą buźkę
 
tak to nasz pierwszy cykl starań, nie spodziewamy się ze już zaskoczy, a testy owulacyjne są z clear blu fioletowe, która od poniedziałku pokazuje migającą buźkę
I na ulotce jest napisane, ze to niby dni płodne, a buźka stała bez miga oznacza pik lh wiec No ta buźka mnie myli nie rozumiem o co chodzi
 
Jestem w podobnej sytuacji, ostatni krążek wyjęłam na początku kwietnia. Czekam na owulację. Niemniej wydaje mi się, że żaden test nie jest pozytywny 🤷

My ogólnie też zaczynamy działać od razu w pierwszym cyklu, ale słyszałam też że często cykl po antykoncepcji jest rozregulowany.

Poczekaj po prostu do terminu miesiączki i zrób test. Takie nakręcanie się nie jest dobrym rozwiązaniem. 🙂
 
@Manu___ Po odstawieniu antykoncepcji możesz mieć zawirowania hormonalne. Także albo są dni płodne albo nie są. Rób dalej aż do pozytywnego lub @. Może zdarzyć się też cykl bezowulacyjny. To często nie takie proste, aby zajść w ciążę jak to się na początku wydaje. Ale życzę Ci byś była w gronie szczęściar i szybko się udało.
 
@Manu___ Po odstawieniu antykoncepcji możesz mieć zawirowania hormonalne. Także albo są dni płodne albo nie są. Rób dalej aż do pozytywnego lub @. Może zdarzyć się też cykl bezowulacyjny. To często nie takie proste, aby zajść w ciążę jak to się na początku wydaje. Ale życzę Ci byś była w gronie szczęściar i szybko się udało.
 
Dziękuje ślicznie ❤️
Jestem w podobnej sytuacji, ostatni krążek wyjęłam na początku kwietnia. Czekam na owulację. Niemniej wydaje mi się, że żaden test nie jest pozytywny 🤷

My ogólnie też zaczynamy działać od razu w pierwszym cyklu, ale słyszałam też że często cykl po antykoncepcji jest rozregulowany.

Poczekaj po prostu do terminu miesiączki i zrób test. Takie nakręcanie się nie jest dobrym rozwiązaniem. 🙂
 
Racja do niczego nie wnosi to rozmyślanie, tylko dziwi mnie ze testy clear blu ciagle pokazują migająca buźkę
 
reklama
Racja do niczego nie wnosi to rozmyślanie, tylko dziwi mnie ze testy clear blu ciagle pokazują migająca buźkę

Z tego co mówi google to migająca buźka oznacza, że wyrzut się zbliża, a jak przestaje migać tj. jest stała to oznacza dopiero pik. Ogólnie tak jak dziewczyny mówią - po anty nie wiadomo kiedy nastąpi owulacja - nie musi to być 14dc. Niemniej jednak ja np. jestem przykładem osoby, której właśnie najłatwiej jest zajść w tym pierwszym cyklu, bo jest zdecydowanie najkrótszy. Dlatego najlepiej uprawiać regularny seks co 2-3 dni, a testy traktować jako dodatek. Możesz też sobie włączyć mierzenie temperatury na przyszłość, gdyby się jednak nie udało (ale mam nadzieję, że nie będzie potrzebne ;) )
 
Do góry