reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testowanie dzień przed @ negatyw a jednak ciąża

Truskawka0105

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Październik 2023
Postów
21
Hejka kobietki :)
Czy któraś miała taką może sytuację, że testowała dzień przed lub w dzień terminu miesiączki, testy wychodziły negatywne biel wizira wręcz a jednak za parę dni okazało się że jest ciąża?
Szukam chyba pocieszenia…i nadziei
Dziękuję
 
reklama
Ja niestety w dzień miesiączki miałam już dosyć widoczną kreskę. Pewnie dzień przed też byłoby widać. Ale mimo wszystko testy z krwi są najbardziej wiarygodne
 
Hejka kobietki :)
Czy któraś miała taką może sytuację, że testowała dzień przed lub w dzień terminu miesiączki, testy wychodziły negatywne biel wizira wręcz a jednak za parę dni okazało się że jest ciąża?
Szukam chyba pocieszenia…i nadziei
Dziękuję
A czemu nie skoczysz na betę?
 
Ja mialam dzień przed negatywa, ale obstawiam, że był po prostu wadliwy, bo dzień po tym teście mialam betę 126.
 
A czemu nie skoczysz na betę?
Pracuję od 7:30 do 15:30 a u nas laboratorium jest od 8:00 do 10:30 pobieranie. Musiałabym się zwolnić i odrobić, oczywiście jak @ nie nadejdzie to w piątek polecę na betę. Tak jakoś czuję że to może być „ten” szczęśliwy cykl ale dzisiaj test rano był negatywny i tak gdybam czy jakby była ciąża to już by choć cień cienia był czy jest jeszcze szansa na pozytyw czy już kompletnie nie.
 
Pracuję od 7:30 do 15:30 a u nas laboratorium jest od 8:00 do 10:30 pobieranie. Musiałabym się zwolnić i odrobić, oczywiście jak @ nie nadejdzie to w piątek polecę na betę. Tak jakoś czuję że to może być „ten” szczęśliwy cykl ale dzisiaj test rano był negatywny i tak gdybam czy jakby była ciąża to już by choć cień cienia był czy jest jeszcze szansa na pozytyw czy już kompletnie nie.
A wiesz kiedy miałaś owulację ?
 
Ja tak miałam, w piątek test negatywny, a we wtorek pozytywny, bardzo blady, ale beta potwierdziła ciążę
 
Hejka kobietki :)
Czy któraś miała taką może sytuację, że testowała dzień przed lub w dzień terminu miesiączki, testy wychodziły negatywne biel wizira wręcz a jednak za parę dni okazało się że jest ciąża?
Szukam chyba pocieszenia…i nadziei
Dziękuję
Tak, w dzień spodziewanej miesiączki nie było widać nic, dopiero 9 dni po spodziewanej miesiączce pojawiła się blada kreska - cykle 31-33 dni. Z tym, że ja nie byłam nigdy na monitoringu i nie wiem kiedy u mnie występuje dokładnie owulacja, ale musiała się mimo wszystko przesunąć akurat w tym cyklu. Miałam jednak przeczucie, że się jednak udało, czego i Tobie życzę 🙂
 
reklama
Do góry