reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Dołączył(a)
11 Sierpień 2022
Postów
3
Hej dziewczyny, ostatni okres miałam 30 czerwca, zazwyczaj cykl trwa 29 dni. W ten poniedziałek zobaczyłam brązowe plamienie i odczuwałam lekkie kłucie pochwy. Wczoraj wykonałam test ciążowy ok.11:00 i wyszła jedna wyraźna kreska, a druga prawie niewidoczna (zdjęcie w załączniku), dzisiaj około godziny 12 zaczęło mnie boleć podbrzusze jak na okres, poszłam do łazienki i sikalam z krwią a później jak musiałam przejść kawałek to mnie kompletnie zalało. Nie wiem co sądzić, doradźcie. Ginekologa mam dopiero we wtorek.
 

Załączniki

  • D6ECA3CD-2711-437F-84A6-6042FAE9A1F6.jpeg
    D6ECA3CD-2711-437F-84A6-6042FAE9A1F6.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 299
reklama
Miałam bardzo podobnie w marcu przy ciąży biochemicznej- zawsze możesz udać się na IP. Trzymam kciuki aby to jednak nie było to. Ja jechałam w środku nocy do szpitala bo ból brzucha bardzo się nasilał i bałam się ciąży pozamacicznej. Jednak z doświadczenia - niewiele ta wizyta zmieniła, jedynie potwierdzenie, że ciąża była i zalecenie kontroli po tygodniu ze świeżym wynikiem bety (po tygodniu już była 0).
 
Te testy są mega słabe... ja miałam ledwo widoczna kreskę a beta tego dnia ponad 400. Może wyłapałaś biochemia, a może masz jakiegoś krwiaczka. Czy miesiączka wygląda normalnie ?
 
Te testy są mega słabe... ja miałam ledwo widoczna kreskę a beta tego dnia ponad 400. Może wyłapałaś biochemia, a może masz jakiegoś krwiaczka. Czy miesiączka wygląda normalnie ?
Właśnie wzięłam pierwszy lepszy najtańszy test z tych nerwów, jakby słabsza niż zwykle ale zobaczymy co będzie jutro jak się to wszystko rozwinie. Spróbuje jeszcze najwyżej zrobić test w poniedziałek rano z porannego moczu i zobaczę z ciekawości co pokaże. A jakie proponujecie najlepsze testy ?
 
Właśnie wzięłam pierwszy lepszy najtańszy test z tych nerwów, jakby słabsza niż zwykle ale zobaczymy co będzie jutro jak się to wszystko rozwinie. Spróbuje jeszcze najwyżej zrobić test w poniedziałek rano z porannego moczu i zobaczę z ciekawości co pokaże. A jakie proponujecie najlepsze testy ?
pink ale strumieniowy 😊
 
reklama
Właśnie wzięłam pierwszy lepszy najtańszy test z tych nerwów, jakby słabsza niż zwykle ale zobaczymy co będzie jutro jak się to wszystko rozwinie. Spróbuje jeszcze najwyżej zrobić test w poniedziałek rano z porannego moczu i zobaczę z ciekawości co pokaże. A jakie proponujecie najlepsze testy ?
kazdy bedzie lepszy 🤭
 
Do góry