reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Ważne czy nie ?

G

guest-1674235429

Gość
Nie wiem sama co myśleć niby takie same ale ta testowa kreska jakby przerywana miała któraś taki ?
 

Załączniki

  • 4965FC0B-F4B8-446B-A4CE-63D81C13D182.jpeg
    4965FC0B-F4B8-446B-A4CE-63D81C13D182.jpeg
    10,7 KB · Wyświetleń: 291
reklama
Zdjęcie niewyraźne - w każdym razie u mnie jest niewyraźne - ale widać drugą kreskę na obu testach.
Nie wiem czy jest coś przerywane bo.ja tego nie widzę. No ale oba testy wyszłyby dziwnie, pokazując druga kreskę tak wyraźnie ?

Masz możliwośc zrobić betę ?
 
Jutro zrobię rano jeszcze jeden , i jesli tez będzie pozytyw to biegnę na betę
Zdjęcie niewyraźne - w każdym razie u mnie jest niewyraźne - ale widać drugą kreskę na obu testach.
Nie wiem czy jest coś przerywane bo.ja tego nie widzę. No ale oba testy wyszłyby dziwnie, pokazując druga kreskę tak wyraźnie ?

Masz możliwośc zrobić betę ?
 

Załączniki

  • IMG_3996.jpeg
    IMG_3996.jpeg
    234,7 KB · Wyświetleń: 88
Oba jakby ciut zalane... ale kreski pojawiły się w dobrym czasie po paru minutach ?
Nie wierzę żeby oba testy wyszły źle.
Jak zrobisz betę, koniecznie ppdaj wynik, ja staję po stronie team-jestes-w-ciąży.
Ale może to tylko kwestia wybarwienia się.
Nie mniej ja stawiam na wynik pozytywny
 
Oba jakby ciut zalane... ale kreski pojawiły się w dobrym czasie po paru minutach ?
Nie wierzę żeby oba testy wyszły źle.
Jak zrobisz betę, koniecznie ppdaj wynik, ja staję po stronie team-jestes-w-ciąży.
Ale może to tylko kwestia wybarwienia się.
Nie mniej ja stawiam na wynik pozytywny
tak praktycznie odrazu ale słyszałam ostatnio ze jest wysyp fałszywie pozytywnych pink dlatego przestraszyłam się tej kontrolnej kreski
 
Oba jakby ciut zalane... ale kreski pojawiły się w dobrym czasie po paru minutach ?
Nie wierzę żeby oba testy wyszły źle.
Jak zrobisz betę, koniecznie ppdaj wynik, ja staję po stronie team-jestes-w-ciąży.
Ale może to tylko kwestia wybarwienia się.
Nie mniej ja stawiam na wynik pozytywny
w sobotę pójdę i wstawię wynik 😁
 
reklama
Do góry