reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

A może jesteś w ciąży? Zrób sobie betę. U mnie testy owulacyjne pokazywały bardzo długo owulację i okazało się, że jestem w ciąży...
 
reklama
Hej dziewczyny, co sądzicie o moich testach? W sumie wykonywałam je od 11 dc i wyniki były takie jak w 14 dc. Trochę zaczynam się martwic, że mogę nie przechodzić owulacji, chociaż od 12dc miałam typowe objawy owulacyjne - rzadko bezbarwny śluz, wysokie libido w 14 dn.
 

Załączniki

  • IMG_4165.jpeg
    IMG_4165.jpeg
    267,9 KB · Wyświetleń: 32
Ja co miesiąc vhodzilam na monitoring I owulacja byla ,a przez wakacje nie chodze I w tym cyklu raczej nie mam bo nie mam piku.
A chodząc na monitoring sprawdzalam w domu I byl pik.
Nie kazdy miesiąc jest taki sam
 
Hej dziewczyny, co sądzicie o moich testach? W sumie wykonywałam je od 11 dc i wyniki były takie jak w 14 dc. Trochę zaczynam się martwic, że mogę nie przechodzić owulacji, chociaż od 12dc miałam typowe objawy owulacyjne - rzadko bezbarwny śluz, wysokie libido w 14 dn.
Czasami jest tak, że owulacja jest, ale testy pokazują, że nie ma.
Dlatego najlepiej podejść na monitoring do lekarza
 
Do góry