reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
24 Październik 2023
Postów
13
Cześć dziewczyny czy widzicie coś na tym teście ? Nie wiem czy mam urojenia czy naprawdę coś widać potrzebuje żeby ktoś na to spojrzał 🙏🏻
 

Załączniki

  • IMG_7720.jpeg
    IMG_7720.jpeg
    169,2 KB · Wyświetleń: 501
reklama
Dodam jeszcze że na żywo ja widziałam kreskę w lekko różowym kolorze ale żęcia totalnie nie potrafiły tego oddać i jedynie tak widać na tym zdjęciu… boję się że sobie ta kreskę uroiłam i nic tam nie ma 🤪 jestem dzisiaj około 10-8 dni po możliwym zaplodnieniu
 
Jakiś cień tam może jest, ale baaardzo niewidoczny. Proponuję kupić pink test, testy te są bardzo czułe. Najlepiej zrobić go jutro z porannego moczu, kreska może być wyraźniejsza 😊 dla pewności za kilka dni można zrobić betę.
 
Akurat teraz przez dwa dni nie mam możliwosci jutro zrobię test z porannego moczu już kupiłam 😁 ten dzisiaj jest z godizny 14 jeśli będę miała wątpliwości a okres nie przyjdzie to w piątek pojadę na betę. Oby tym razem się udało od stycznia niestety nic 😕
 
Dodam jeszcze że na żywo ja widziałam kreskę w lekko różowym kolorze ale żęcia totalnie nie potrafiły tego oddać i jedynie tak widać na tym zdjęciu… boję się że sobie ta kreskę uroiłam i nic tam nie ma 🤪 jestem dzisiaj około 10-8 dni po możliwym zaplodnieniu
A kiedy miałaś owulacje? Bo zapłodnienie to ciężko określić kiedy było.
 
reklama
Do góry