reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
28 Maj 2023
Postów
2
Hej dziewczyny 😊
Czy polecacie testy ciążowe one step z allegro? Nie oszukują? Mam ich 10 bo były w gratisie z owulacyjnymi i zrobiłam dwa, na których jakiś cień cienia widać (jestem 8dpo) ale nie za bardzo jakoś im wierzę..
Załączam zdjęcie tych testów
IMG_20230528_154314478~2.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny 😊
Czy polecacie testy ciążowe one step z allegro? Nie oszukują? Mam ich 10 bo były w gratisie z owulacyjnymi i zrobiłam dwa, na których jakiś cień cienia widać (jestem 8dpo) ale nie za bardzo jakoś im wierzę..
Załączam zdjęcie tych testów
Zobacz załącznik 1531311
Polecić to za dużo powiedziane ale miałam te testy. Wykryły mi dwie ciąże przy becie 27 i 23. Kiedy beta jest wyższa ładnie się wybarwiają (lepiej od Pinków). Mnie nie oszukał ten test. Skoro u Ciebie wyszedł cień możesz sprawdzić testem innej firmy a najlepiej skontrolować badając betę.
 
Polecić to za dużo powiedziane ale miałam te testy. Wykryły mi dwie ciąże przy becie 27 i 23. Kiedy beta jest wyższa ładnie się wybarwiają (lepiej od Pinków). Mnie nie oszukał ten test. Skoro u Ciebie wyszedł cień możesz sprawdzić testem innej firmy a najlepiej skontrolować badając betę
Dziękuję za odpowiedź :) sprawdziłam właśnie testem innej firmy i o dziwo również wyszła kreska, jasna ale dobrze widoczna na dodatek z wieczornego moczu także chyba coś jest na rzeczy
 
Do góry